Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ciki, hogy nem...

Szerintetek ciki, hogy nem tartok bulit?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve élünk együtt,jelenleg első babánkat várjuk. A napokban lesz a szülinapja, vettem neki ajándékot,sütni fogok tortát, itthon összebújunk majd stb..

Az anyja felhívott a napokban,hogy ő szervez neki bulit,ha már én nem tartok bulit a fiának.

Szerintetek illene ide meghívni őket? Hogy őszinte legyek,már nem sok erőm van a sütéshez/főzéshez stb..de ez meg olyan fura, hogy mintha a kisfia lenne,ő csinál “zsúrt”.

25n


2019. febr. 15. 13:50
 1/5 anonim válasza:
94%

Ez attól függ, a párod mit gondol.

Ha ő szeretne bulit,összejövetelt, akkor legyen, ha ő is a háta közepére kívánja, akkor meg mondja meg az anyukájának, hogy nem kell.

Ha pedig nehezedre esik a készülődés, de lenne igény a bulira, használd ki, hogy nem neked kell törni magad kismamaként, hagyd megrendezni a bulit annak, aki akarja és van rá kapacitása Te pedig élvezd ki.

2019. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Karena26 válasza:
96%

Az egyáltalán nem ciki, hogy ti nem tartotok bulit, hiszen babát vársz!

Az meg szép dolog, hogy rajtad kívül másnak is fontos megünnepelni a párod szülinapját.

Örülj a meghívásnak, menjetek el, érezzétek jól magatokat! Jobb vendégének lenni egy partinak, mint háziasszonyának! Nem kell mosogatni... ;)

2019. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
Kérdés, hogy milyen hangsúllyal mondta a kedves mama.
2019. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igazából nem rosszindulatból mondta szerintem,van egyfajta stílusa, lehet azért jött le furán.

Csak meg sem kérdezett,hogy mi tartunk e valamit stb,csak gondolta,hogy nem, és már szervezkedett is.

Olyan érdekesen hat, hogy meghív engem és a páromat párom szülinapjára :D na mindegy,lehet én értem félre.

2019. febr. 15. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy hívnám meg. Örömmel fogadnám, szervezze csak meg. Ha már úgy aggódik a kisfiáért, meg annyira bele szeretne szólni, ez a minimum. Csinálja!
2019. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!