Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátomnak születésnapjára?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk egyutt (én 17/L, Barátom most lesz 19). Sok ajándékötletet előttünk már. Nem nagyon tudom mit kellene adnom neki. Előző szülinapját letudtam bonbonnal mert pár hetes kapcsolat volt még. Viszont most kicsit többet szerrtnék költeni. 19db bohóc csokira gondoltam mivel az a kedvence. De emellé nyilván szeretnék mást is. Tortát is szeretnék neki sutni.viszont szeretnék valami kézzel fogható ajándékot adni, ami megmarad emlékbe. Szereti a kocsikat (van is neki), szereti a számítógépes játekokat, dohányzik(ezek jutottak hirtelen eszembe amikből talán tudnátok ötletet mondani😅)

Válaszokat köszönöm


2019. márc. 3. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanokat ne írjatok légyszi hogy ennyi elég:) tényleg szeretném emlekezetesebbé tenni meg valami maradando dolgot :))
2019. márc. 3. 22:45
 2/4 anonim válasza:
27%
Közös fényképekből egy kép keret, vagy pl közös kirándulás , kedvenc koncertre jegy. Sajat moziterembérlés ahol tud játszani , vagy pl autós kiallitás, vagy egy autó bérlés egy versenypályára . Több nem jut eszembe most de nagyon aranyos tőled hogy ennyire szeretnéd meglepni :)
2019. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vegyél neki egy gta-5 játékot,annak nagyón örűlni fog,Meg vehetsz:sampont,uj cipőt,ruhát,Nagyjábol ezek júttak eszembe.
2019. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én karácsonyra egy autómakettet vettem a páromnak, egyik haverját kérdeztem ki, hogy mégis melyik típus a kedvence. A makett szép dísze lesz a szobának, amint lesz időnk összerakni
2019. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!