Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Gáz ha a barátommal szülinapjá...

Gáz ha a barátommal szülinapján megint elemgyünk valahová?

Figyelt kérdés

most ünnepeljük a 2. szülinapját együtt. 25 lesz. múlt évben cirkuszban voltunk. idén kirándulni szeretném elvinni. valami szép helyre. jó ötlet lehet? hová mehetnénk? nem baj, hogy ő tárgyi ajándékot még nem kapott tőlem?

22/l


2019. márc. 4. 19:58
 1/6 anonim válasza:
80%
Én sokkal jobban szeretem a közös programokat, mint a tárgyi ajándékot. Szóval szerintem nyugodtan menjetek kirándulni. :)
2019. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%

szerintem is sokkal jobbak a közös programok, maradandó élmény :)

nem tudom merre laktok és hogy mi az érdeklődési körötök, de én élnék egy horgászatot is, piknikkel.

vaaaagy egy jó bowling, billiárd.

habár nem olyan nagy különlegességek, mert hétvégén is meg lehet ezeket ejteni, de szerintem jó ötletek.

ha valami nagyobbra gondolsz, akkor utazzatok el 1-2 napra mondjuk a hegyekbe, Dobogókőre, Rám-szakadék nagyon látványos. nálunk szerintem ez lesz a nyerő ötlet, mert szeretünk túrázni :)

2019. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó ötlet a kirándulás, ha biztos vagy benne, hogy a barátod is szeret túrázni.
2019. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyi ajándék elkeveredhet az idők folyamán, eltörhet "véletlenül" is, esetleges szakítás esetén a kukában landolhat.

.

Egy jó közös program emléke megmarad, még akkor is, ha már nem veled közösködik.

"Az ott már jártam, azt csináltam" felidézével te is eszébe jutsz.

.

Úgye kiderült az eddigiekből, hogy válaszom kérdésedre:

egyáltalán nem gáz a közös program, hanem maradandó élmény!

2019. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szeret túrázni, alföldiek vagyunk :D

köszönöm :)

2019. márc. 5. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Esetleg a túra elött csinálhatnátok egy kis ünnepséget

2019. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!