Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nővérem hamarosan a 18-at...

Nővérem hamarosan a 18-at tölti, és fogalmam nincs mit adjak neki. valami olyat szeretnék ami megmarad. Tudnátok tanácsokat adni? Ti mit adnátok egy 18 évesnek?

Figyelt kérdés

#18 születésnap
2019. márc. 5. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

egynek egy gyerekkori fotókból összeállított képkeretet

kettőnek vmi emlék karkötőt nyakláncot, saját gravírozású medállal

háromnak vmi olyan köz9s belépőt vagy vmit, amit szeret csinálni, ha bulizni szeret akkor magad szervezett házibulit legjobb barátaival. az én tesom imádja az állatokat, ezért egy bögrét adtam neki a fent említettek mellett, amire kedvenc kutyafajtái képeit rakattam rá.

te tudod mit szeret, az alapján vmi olyat, ami emlékezetes és sokáig tudja őrizni.

2019. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
piát, cigit
2019. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül nehéz. Mennyi a keret? Én mindenképp próbálnék valami maradandót adni, nyaklánc (nem bizsu), óra, vagy ilyesmi. (persze csak olyannak adnák ilyet, aki alapból szereti az ékszereket)


Van hobbija? Miket szeret? Esetleg valamilyen élményt, esetleg elmenni ide-oda.

2019. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

- Egy szép ezüst medál.

- Egy csillag elnevezése róla, melyről hivatalos oklevelet kap (keress rá: csillag vásárlás) kb 8-13 ezer Ft

- Egyedi születésnapi újság (a lényeg, hogy a születése napjának főbb újsághíreibol összeállított egyedi "újságot" lehet rendelni, főcímlapon az ő megszületésének híre lesz, fotóval) ird be google-be, hogy Születésnapi újság - több találatot kidob majd, 10-13 ezer ft.


Hirtelen ennyi jut eszembe :)

2019. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtörtént már a szülinapi ajándékozás? Hogyan sikerült?


Mesélnél róla néhány szóban/mondatban?

2019. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!