Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen egy jó meglepetés buli?

Milyen egy jó meglepetés buli?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Kérdés kinek lesz?


Pl nekem a férjem egyszer szervezett megelepetést szülinapomra, és iszonyat volt, mert a rendetlen koszos lakásba hívta a barátainkat... Szuzper volt, amikor csengettek kezdtem el pakolni, rakodni pedig egész héten iszonyat sokat dolgoztam....

Ha egy étterembe hívja öket bizonyára örültem is volna neki.


Vagy is gondold végig a másik ember szeretné-e azt, és milyen formában?

2019. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tényleg gondolt végig, hogy örülne-e neki. Mondjuk én elküldeném a búsba, aki nekem bármilyen meglepetésbulit szervezne, ki nem állom az ilyesmit. :)
2019. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Meglepő! 😁
2019. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem senki sem szereti a meglepetésbulit, a filmekben is elég vegyesek a reakciók.

Egy bulira jó érzés készülni, szépen felöltözni, ráhangolódni, az nem jó, ha egyszer csak rád rontanak a barátaid, akik a legrosszabb formádat látják, vagy a lakásodat a legnagyobb kuplerájban.

2019. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha az illető szereti a meglepetést, akkor oké. A vendégeknek a lelkére kell kötni, hogy ne járjon a szájuk. Legjobb, ha étteremben tartjátok és nem otthon, pláne ha az ünnepeltnek kellene utána takarítani. Az ünnepeltnek ne legyen semmi feladata a buli után. Olyanokat hívj meg, akuknek biztosan örülni fog. És olyan ajándékot vegyél, ami biztosan boldoggá teszi. Járj utána, hogy mi az, amit nagyon szeretne. A kaja is olyan legyen, ami a kedvence.
2019. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Én örülnék neki, de sajnos nekem még soha senki nem szervezett ilyet.
2019. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Országlakó válasza:
Az, amelyiket várják, de mégsem lesz.....
2019. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem megkérdezett egyszer feleségem, hog hogy állok a meglepetésbulikkal, szerencsére ennyit megkérdezett, és megmondtam neki, hogy köszönöm nem, had én döntsem el kivel és hogyan szeretnék bulizni. Közösen szépen letárgyalva kivel mikor hol.
2019. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Mikor az unnepelt ugy meg lepodik hogy kihivja a rendorseget, tapasztalat
2019. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!