Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te hogyan köszönöd meg a...

Te hogyan köszönöd meg a születésnapi köszöntéseket a facebookon?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Másnap egyszerre mindenkinek.
2019. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én annak aki vette a fáradtságot, és felköszöntött, azoknak egyesével külön megköszönöm. Az se érdekel ha 50-en köszöntöttek fel, akkor 50 embernek külön leírom, hogy köszönöm.

Névnap esetében is gy teszek. Aki személy szerint engem köszönt fel annak megköszönöm. Ha Viszont csoportos névnapi köszöntés van, Pl: Mónikák boldog névnapot. Akkor nem reagálok. Nem köszönöm meg.

Én mindenkit külön köszöntök fel.

2019. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%

Én reagálok a csoportosra is, ha már bejelölt. De ha nem jelölt be, úgy nem.

ÉS egyesével. Azt is üzenetben kapom csak, nem írhatnak a falamra, én se írnék, nem szeretek feltűnősködni.

2019. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével tetszikelem, kommentálom és írok 1-2 mondatot, hogy remélem jól van, meg hasonlók.
2019. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki sem köszönt fel, szóval kicsit nehéz bármit is reagálni.
2019. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem publikus a születésnapom, így konkrétan csak pár ember tudja, ők pedig privát üzenetet írnak, vagy felhívnak, így egyértelműen a megfelelő módon köszönöm meg. Névnapot nem ünnepelek, ha valaki bejelöl egy névnapi felsorolásban, leveszem a jelölést, ha külön nekem ír, simán lájkolom, de enyni.
2019. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akik üzenetet írnak Messengeren, iMessage-en, azoknak válaszolok, vagyis igyekszem. Akik a falamra írnak, megjelölnek, Instagramon kommentben köszöntenek, azoknak nem szoktam egyesével köszöngetni, hanem teszek ki egy posztot, és ott köszönöm meg.
2019. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!