Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ferjem szuletesnapjara kerek...

Ferjem szuletesnapjara kerek szamra tobb meglepetessel keszulunk. Nem tulzas ez?

Figyelt kérdés

Feldiszitjuk a hazat kivul belul.

Etterembe megyunk es tekezni a gyerekekke rokonokkal es tortat is rendeltem marcipanos diszekkel.Majd elindulunk kettesbe repterre meglepetes nyaralasra masnap reggelegy hetre.

Nem fogja tulzasnak talalni?



2019. márc. 16. 19:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem, tök átlagos.
2019. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Hagy találja túlzásnak :D
2019. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
100%
A meglepetés nyaralás necces. Biztos vagy benne, hogy semmi halaszthatatlan dolga nem lesz egy hétig?
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
De necces, de neked kellene ismerni, ha már szülöd neki a gyerekeket. Nem mindenki örül neki, ha ennyire felfújják a születésnapját 30 felett.
2019. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
90%

30 felett semmi sem túlzás. Hiszen, mint tudjuk, utána minden nap ajándék :D

32/f

2019. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Másnap meglepetés utazás? Azt hogy? Nem kell szabadságot kivennie? Fürdőruhát venni?
2019. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

30 hahaha jo is lenne az mar regen volt akkor pelenkaztunk es altattunk eveken keresztul

50 lesz kereken

Elinteztem a het szabadsagot neki es nekem is mar tavaly november kornyeken tavaszi szabin vagyunk mindketten minden evben 10 napot

Mar csak utlevelet kell ellopnom es borondoket titokba bepakolni.

Arra gondoltam azt mondom neki valakit el kell hoznunk a repterrol.

Tortan egy turabakkancs lesz a nyatalasra utalas.

Mindketten imadunk turazni.

2019. márc. 16. 22:28
 8/30 A kérdező kommentje:
Furdoruha nem kell abszolult nem vagyunk aztatos tipusuak.
2019. márc. 16. 22:30
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem előtte való napon mondd meg neki, hogy nyaralásra indultok. Nem mindenki szereti az ilyen hirtelenkedéseket, ne a reptéren bosszankodjon, hogy ha előre tudja, még ezt meg azt hozta volna, lemondta volna a jövő heti fogorvost, stb.
2019. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem örülnek az ilyen meglepi nyaralásnak. Eleve a saját dolgaimat szeretem én bepakolni, plusz honnan tjjdod nem e tervezett valamit a barátaival? Nem jo ötlet ez így egyaltalan
2019. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!