Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudom mit vegyek apukám...

Nem tudom mit vegyek apukám születésnapjára, gondolkoztam egy nyaraláson?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva lesz szülinapja. Soha nem vettem neki semmit, mert nem volt pénzem (zsebpénzt sem kaptam), de most már dolgozok és megtehetem. Viszont hihetetlenül nehéz. Ő olyan, hogy még ha szüksége lenne valamire sem mondaná. Mindennek tud örülni, de nem akarok valami klisé ajándékot adni neki. Mivel szereti a mozdonyokat és motorokat gondoltam egy velük kapcsolatos ajándék jó ötlet lenne, de mégis mi? Megfordult a fejemben egy nyaralás, viszont az a baj, hogy anyukám műtét miatt még hetekig fekszik, szóval ő a házat sem tudja elhagyni... De ha mondjuk júniusra fizetnék ki valamit, az már gáz lenne, mert most lesz a szülinapja.
2019. márc. 30. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szergejt, ha szereti a vonatokat. Bár qva drága, de lehet hogy tudok segíteni ha érdekel.
2019. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!