Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátom szülinapjára?

Mit vegyek barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

19 éves lesz barátom. 1 éve vagyunk együtt. Elég sok ajándék ötletet előttünk már. Szinte semmi ötletem 😅

Illetve vannak olyan dolgok amiket még tartogatni akarok későbbre.

Tortát fogok neki sütni ezt ugy alapbol gondoltam tehát ez szerintem nem ajándék.

Főzni nem szeretnék hisz az most volt első evforudlora, szóval azt is majd később még.

Esetleg valami ötletek?

Esetleg amibol valakinek eszebe juthatna valami:szeret parfumozni/sprezni (csak nem tudom milyen illat lenne jó mert eleg valogatos), cigizik, szereti a szamitogepes jatekokat, markas cuccokat, autokat, szeret vezetni

Valaszokat koszonom szepen elore is


2019. ápr. 7. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a kis testedet add neki, de extra módon!
2019. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Pinterest nevű alkalmazást és ott angolul rá tudsz keresni, nagyon sok jópofa ötlet van, én is onnan szoktam válogatni 😃
2019. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!