Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit adhatnék a nagynénémnek? (Bővebben lent)

Nemrég volt egy jobbagyféltekes rajztanfolyamon, azóta imád rajzolni. Vannak színes ceruzái, porpasztelle, olakfesteke,állványa tehát rengeteg mindene. Először ezzel kapcsolatosan akartam ajándékot adni neki, de tanácstalan vagyok, hogy még mit lehetne ezeken kívül adni.

A másik ötletem, hogy a Budapest egyik furdojebe vennék neki 2 belépőt, ami masszázst is tartalmaz.

Szerintetek melyik legyen a kettő közül? Vagy tudtok minőségi rajz cuccokat ajánlani? Egy hetem van beszerezni a dolgokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: rajz, ajándék, nagynéni

ápr. 10. 08:57  Privát üzenet  

A válasz
Én a belépőt ajánlom:D Biztos jól esne neki egy kis pihi:)

# 1/1Időpont ápr. 10. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ajándékot adhatnék a fiúmnak 18. születésnapjára?
Mit adhatnék a páromnak szülinapjára ami az autójához való?
Milyen ajándékot adhatnék a páromnak, amivel egyben egy felejthetetlen élményt okozhatok? 19/L
Van ötletetek, hogy mit adhatnék apának szülinapjára?
Milyen különleges ajándékot adhatnék a párom (f) 30. születésnapjára?
Milyen kreatív ajándékot adhatnék a párom 31. szülinapjára?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!