Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukám 70 éves lesz! Van...

Anyukám 70 éves lesz! Van valami jó ötletetek? Valami egyedire gondolok, aki ezen már túl van, és bevált!

Figyelt kérdés

#ötlet #anya #tipp #egyedi #70. születésnap
2019. ápr. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám is 70 éves lesz.
2019. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A 70. születésnapomra új számítógépet kaptam a gyerekeimtől nagyon örültem neki.

Boldog szülinapot Anyukádnak!

2019. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju válasza:
93%

Az én anyukám most volt 80.

Mi azt találtuk ki, hogy összegyűjtöttünk egy nagy halom családi és baráti képet és szerkesztettünk neki egy cewe fotókönyvet. Elmentünk egy közös vacsorára és az átadás után mindannyian aláírtuk a könyvet.

Nálunk nagy sikere volt.

2019. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%

Kis cetlikre felírsz emlékeket akár a gyermekkorodból és belerakod pl. egy díszített befőttesüvegbe őket, és ő minden nap kihúz egyet és így minden nap ha nem is vagy vele, megmosolyogtathatod. /

Ha ez nem jön be esetleg tervezhetsz egyedi naptárat 😊

Isten éltesse sokáig!

2019. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Mennyetek el koporsót venni. Az tuti egyedi lesz. Az itt kapott ötletek már nem egyediek, mert valaki már megcsinálta öket.
2019. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Az 5.# jobban járt volna, ha nem tanul meg írni! Lelketlen, gonosz válaszától az életkedv is elmegy! Jópofának tartod a megjegyzésedet, humorosnak a válaszodat?

A "menny" szó - helyesen alkalmazva - szakadjon az ilyen válaszolóra! Egyébként MENJ oda, ahová gondolom...

2019. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) azt hiszem kaptam jó ötletet tőletek!Vissza jövök,és elmesélem mit valositottunk meg! ;)
2019. ápr. 13. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám 80 lesz nemsokára. Nekem sincs egy valamirevaló ötletem, de remélem, a feleségemnek eszébe jut valami. :-))
2019. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!