Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Budapesten fiatal srácként mit csináljak a szülinapomon ha valószínűleg nem lesz társaságom?

tegnapelőtt 09:05  Privát üzenet  

A válaszok
Ülj be valahova és egyél egy ünnepi menüt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont tegnapelőtt 09:58 Privát üzenet

Mozi, megnézni valami jó filmet.

Vagy bármi, ami érdekel, pl. kiállítás.

Beülni valahova egy jót enni.

Sütit venni, hazamenni, filmet nézni és közben megenni.

Elmenni vásárolni és meglepni magad egy jó ruhával, sportszerrel, stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont tegnapelőtt 10:12 Privát üzenet
Egy olyan "felnőtt masszázs".

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/6Időpont tegnapelőtt 10:39 Privát üzenet
Az utolsó nem rossz de ha nem tellik rá akkor csináld azt amit én. Leittam magam a sárga földig, és sírtam.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont tegnapelőtt 11:05 Privát üzenet

Vegyél egy sütit és ülj le olvasgatni

Nézz valamilyen sorozatot

Vagy csak simán menj ki a szabadba, sétálj egy nagyot és gondolkozz az élet értelmén(kedvenc tevékenységem).

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont tegnapelőtt 11:27 Privát üzenet
Ülj be az Alteregoba.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont tegnapelőtt 12:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik ez a (valószínűleg több részes) regény? Nem rég egy cikket olvastam a Szerelem első vérig c. filmről.
Fiatal korom óta 6-7 éve fogamzásgátlót szedek, de most kétszer is előbb jött meg (orvossal beszéltem, besokallt a szervezetem valószínűleg). Le fogok vele állni, de még van egy...
Van itt olyan 17-24 éves fiatal, aki valószínűleg érettebb gondolkodású a társainál és emiatt többé-kevésbé kirekesztettnek érzi magát?
Melyik az a, valószínűleg északi, dán sorozat, ami egy fiatal doktornőről szól?
Még csak 20 éves vagyok és nagyon zavar a homlokom közepén futó ránc, ami valószínűleg rossz szokás következtében alakult ki. Valaki esetleg tud valami hatékony módszert ellene?
Van egy igen fiatal vitorlás gekkom! Valószinüleg a terráriumban lévő műfű szurta meg sértette fel az egyik melső és egyik hátsó lábát! Mindkét lába bedagadt és be is gyulladt,...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!