Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ötleteket kérhetnék?

Ötleteket kérhetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szóval az lenne a helyzet,hogy 3 hét múlva szülinapom lesz és kicsit tanácstalan vagyok 1-2 területen. Lássuk csak,vendégek: szóval kb 10-12 emberről lenne szó,ebből kb 4 embert szilveszter óta ismerek 2-t már egy éve a többiek már régebb óta a haverjaim. Pia: szóval itt az egyik kérdés,hogy mennyi pia legyen? Üvegszámra gondolom,szerintem felesleges 10 üveget venni mert annyi ember lesz,apám háziborából is csapolnák magamnak (persze apám engedéjével) és a többiek is jelezték páran,hogy hoznak üveget + valamivel fékelni kell,mondjuk két karton kóla? Kaja:ezen a szinten meg aztán teljesen tanácstalan vagyok,mi legyen? Egyil haverom aki szinten ott lesz szakács szóval valami gulyásszerűség is szóba jöhet,esetleg szendvics? Segítsetek légyszives,várnám a tanácsokat :/ ... Ja! Helyügyileg a szakács barátom "szőlőjénél" lennénk.
2019. máj. 13. 00:17
 1/3 lilla64 ***** válasza:
Szendvics,száraz süti,ropi,na és a szülinapi torta.
2019. máj. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hozzon valami piát, amit szeret. Te készülj a borral, ami adott. És vegyél üdítőket. Kóla, narancs, víz.

Ha szerettek bográcsozni, akkor lehet azt. Ha nem akartok főzni, akkor szendvics. Vehetsz rágcsálni valókat, chips, ropi. De ha nem akartok boltit, akkor pl. anyukád süthet sajtos pogit és a mellé még lehet kitenni valami édes kekszet.

2019. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!