Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak anya szülinapjára?

Mit csináljak anya szülinapjára?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy mit csinálhatnék, de nem tudom. Most lesz 41 éves, 2 hét, én pedig szeretnék neki csinálni valamit. Tudom, hogy mindenki szereti, ha valamit ő csinál, de nekem nem túl jó a kézügyességem.

Ötletek?



2019. máj. 13. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy "Tudom, hogy mindenki szereti, ha valamit ő csinál"?

Nálunk a családban senki sem örül semmilyen "csinált" dolognak. Így senkinek nem is jut az eszébe ilyesmivel foglalkozni, hiszen garantált csalódás, bosszúság lenne.

Pedig egyikünk sem fakezű, csak nem ilyen az ízlésünk.

emlékszem, iskolás koromban egy osztálytársam csavargatott valami cérnákat. Kérdeztem tőle, hogy mit csinál, erre ő: anyukámnak karkötőt a szülinapjára. Én meg gondoltam magamban, király, az én anyám csak arany ékszert hajlandó hordani, az ilyet úgy kivágná, hogy csak úgy laffanna :))))

2019. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lilla64 ***** válasza:
Szerintem ne fogjál neki,mert az ilyesmikkel álltalába kudarcot vall az ember.Lehet,hogy anyukád örülni fog,mert saját kezüleg csináltad,de benned mindig ott lesz,hogy jaj de rossz lett.
2019. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De ha ott lesz bennem, hogy rossz legalább tudom, hogy ő örült neki.

2019. máj. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!