Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit csináljak anya szülinapjára?

Gondolkoztam, hogy mit csinálhatnék, de nem tudom. Most lesz 41 éves, 2 hét, én pedig szeretnék neki csinálni valamit. Tudom, hogy mindenki szereti, ha valamit ő csinál, de nekem nem túl jó a kézügyességem.

Ötletek?

Keress kérdéseket hasonló témában: születésnap

máj. 13. 19:38  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 13. 20:12 Privát üzenet

Mi az, hogy "Tudom, hogy mindenki szereti, ha valamit ő csinál"?

Nálunk a családban senki sem örül semmilyen "csinált" dolognak. Így senkinek nem is jut az eszébe ilyesmivel foglalkozni, hiszen garantált csalódás, bosszúság lenne.

Pedig egyikünk sem fakezű, csak nem ilyen az ízlésünk.

emlékszem, iskolás koromban egy osztálytársam csavargatott valami cérnákat. Kérdeztem tőle, hogy mit csinál, erre ő: anyukámnak karkötőt a szülinapjára. Én meg gondoltam magamban, király, az én anyám csak arany ékszert hajlandó hordani, az ilyet úgy kivágná, hogy csak úgy laffanna :))))

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 13. 21:51 Privát üzenet
Szerintem ne fogjál neki,mert az ilyesmikkel álltalába kudarcot vall az ember.Lehet,hogy anyukád örülni fog,mert saját kezüleg csináltad,de benned mindig ott lesz,hogy jaj de rossz lett.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 13. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De ha ott lesz bennem, hogy rossz legalább tudom, hogy ő örült neki.

# 4/4Időpont máj. 14. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok anyám szülinapjára haza utazni, szemétség tőlem?
Az alábbiak közül melyiket adjam anyukám 65. szülinapjára?
Mit adjak az anyukám nyegyvenedik szülinapjára?
Mit vegyek anya szülinapjára?
Tudtok ötleteket mondani, hogy mit vegyek anyukámnak a szülinapjára?
Mit vegyünk anyukámnak a 40. szülinapjára apával? SEGÍTSETEK! Többi lent.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!