Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi lenne az ideális ajándék a...

Mi lenne az ideális ajándék a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Bevallom hogy volt egy tervem, de a jelenlegi időhiányom miatt ezt nem tudom megvalósítani. Egy lány osztálytársamról van szó. Dolgok amiket szeret (és ezekhez kapcsolódó ajándékokra gondoltam):

- gimnasztika, torna

- Cash Baker

- fülbevalók, ékszerek

- olvasás, könyvek


Nekem is van pár ötletem, csak kérdéses mennyire fog beleférni az időmbe. Van “B terv” is ami pár csoki és cukor, egy-két könyv, és talán még karkötők/fülbevalók. Viszont én valami személyeset szeretnék, esetleg valami kézműves dolgot és erre kellenének ötletek. Szorít az idő, szóval bocsi a helyesírási hibákért (gyorsan írok) és minden hasznos választ nagyon köszönök.



2019. jún. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi időd van rá és mennyi pénzt szánsz rá?
2019. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írtad hogy szereti az ékszereket és valami személyest szeretnél adni neki. Hát csinálj neki egy karkötőt + vegyél egy könyvet :)
2019. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyon szeretek ajándék ötleteket adni, viszont mivel nem ismerem a pénz kereteket így nehéz. Mindenesetre néhány ötlet :

- polo valamilyen viccesebb felirattal vagy belsős poénnal, szójátékkal. Áruházakban 4000 Ft egy polo ,de javaslom azon kívül nézni mert pl Szegeden a városközpontban sok hely van ahol 2300 Ft ért is lehet mintát nyomtatni úgy hogy polot is adnak mellé (szóval áruházak kívül javaslom)

- ha szereti az ékszereket akkor lehet nehezen találod el az ízlését így lehet abból a pénzből jobban megérné egy francia sapkát venni pirosat vagy feketét (persze ha még nincs neki) az egy klasszikus ruhadarab és jó hogy ha minden lánynak van 1-2

- ha szereti a könyveket akkor Lehetne fémből készült könyvjelzőt adni esetleg. Az ilyenek nem hosszú papír alakúak hanem mondjuk nyuszi, könyv stb és a lapok tetejére bele lehet illeszteni

- mivel szeret olvasni ehhez kapcsolódóan ilyen “cozy” hangulat teremtő kis dobozt is adhatnál. Benne néhány mécses, gyertya, finom illatú illoolaj és talán 1-2 pár meleg zokni és tea/kávé attól függően hogy mit szeret )

2019. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!