Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Pasik, ti minek örülnétek?

Pasik, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Ha születésnapotokra valami személyeset, vagy inkább valami szerelmeset kapnátok a párotoktól?
2019. jún. 8. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nőként kérdezem mi számít "szerelmesnek" ?

A pasik java agybajt kap a közösképes macikától, alapból is hát még a szülinapján.


ui.: kérdést jelentem, rossz kategória, ünnepeknél több választ kapsz.

2019. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmes nem lehet személyes???
2019. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sanyinak ***** válasza:
A szerelmes ajándék alatt biztosabb valami szexi dologra gondolt... Legalábbis, ha képes a férfiakat megérteni 😁
2019. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetnek 5 nyelve van. A pasik (ha már általánosításról van szó) sokszor szeretik a minőségi együttöltött időt. Eszelj ki egy közös programot, vagy egy meglepetésbulit, ahova elhívod a haverjait. Egy ilyennek én nagyon örülnék.
2019. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Valami praktikus használati tárgyat, pl. lánfűrészt, krova készletet, autóra alufelnit stb. Értelmetlen vackoknak nem örülünk.
2019. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy praktikus eszköznek vagy valami különleges sörnek. De ezt a barátnőm tudja és mindig figyelembe is veszi.
2019. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez a praktikus eszköz kb annyira válik be, mintha Te szülinapra egy serpenyőt kapnál :D
2019. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

40 feletti férfiként:


Én fiatalként örültem, ha a hobbijaimhoz kapcsolódó valamilyen olcsó apróságot kaptam a páromtól.


Manapság meg mindegy, a lényeg, hogy meglepetés legyen. Pont az a lényeg ebben, hogy mivel szeret és ismer, olyat próbál választani ami jó lesz nekem... aminek örülök. Ez ilyen egyszerű.


Tehát mivel TE (a kérdező) akarsz valamit a pasidnak, CSAK te ismered, tehát te tudod, hogy minek örül! Így nem is értem a kérdést! Nem mi vagyunk vele együtt, hanem TE! Ezért neked pontosan tudni kell, hogy minek örülne. Ha nem tudod, akkor ezek szerint nem ismered eléggé...

2019. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7. Ha egy minőségi öntöttvas serpenyőről van szó egye-fene állok elébe. Bármelyik ismerősöm megveheti szülinapomra ^^

Ugyanitt morzsaporszívó, szilikon sütőformák és konyhai robotgép is gazdára találhat.

2019. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"valami személyeset, vagy inkább valami szerelmeset"

Legalább lehetőségként merülne fel olyasmi, aminek hasznát is veszi. A világot elborítják a véééégtelen szeretettel adott kis bizbaszok, amik egyébként semmire se jók. Van valami hobbija? Ahhoz keresgélj valamit. Vagy vegyél egy ilyet:

[link]

Minden hasznos kellék egyben.

2019. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!