Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ki mit adott születésnapjára...

Ki mit adott születésnapjára a párjának, aki férfi? Fiúk ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Max 10e Ft-ig Köszönöm a válaszokat

2019. jún. 10. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idősek vagyunk.

A férjem amikor még csak barátom volt, és 22 éves, én 17 éves, a szülinapi ajándéka a kedvenc tortája volt, és egy mozijegy, mert épp akkor ment az egyik kedvenc filmje amit megakart nézni.

Ma a férjem 38 éves, nemrég volt a szülinapja.

Most egy pólót vettem neki amin egy minta van , és megvettem egy nyomatékkulcsot a motorjához, mert tudtam az kell neki. Igaz nem volt olcsó, de imádja.

2019. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi par ajándek szülinapra, ünnepekre:

Koncertjegy, egy hétvége együtt kettesben -mivel kisgyerekeink vannak, ez volt a legtutibb ajándek amit adhattam :)

Kapott nemrég egy régóta vágyott képet a falra, autójához ülésfűtőt- na ez így nyáron nem jatszik gondolom.

Motorjához sisakot kapott, meg könyvet. A könyv nálunk 1. helyen van. Imádunk olvadni- már amennyi időnk van.

Ezeknek mindnek nagyon örült. 33/34 évesek

2019. jún. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!