Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ajándék a...

Szerintetek ez jó ajándék a 19 éves barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Vettem neki természetesen csokit. Meg egy képkeretet közös képpel, egy csomag óvszert mivel szűzek vagyunk és egymással szeretnénk elveszteni egy jó illatú parfümöt, és egy king and queenes karkotot. Igazából ennyi nem tudom hogy jó e? Meg persze kap egy kepeslapot benne egy egyoldalas levellel. Ez lesz az elso szulinapja velem.
2019. jún. 12. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes
2019. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jún. 12. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de ha nem csak ketten lesztek a szulinapjan, vagyis amikor unnepeltek, akkor az óvszert vagy később add neki oda vagy jól csomagold be és mondd meg, hogy azt majd később bontsa ki 😃
2019. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó ajándék! Sok boldogságot!
2019. jún. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mind2en elsők vagytok egymásnak akkor már túlzásba is estél.
2019. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben passzol az "ízléséhez", akkor mindenképpen. Én ismerek olyan srácot, aki ezektől falnak menne. De gondolom a barátod örülni fog.
2019. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!