Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Húgod 30. születésnapjára...

Húgod 30. születésnapjára milyen kiegészítő ajándékot vennél?

Figyelt kérdés
A családtól egy külföldi utazást kap, amibe én is beleadok nagyobb összeget. Kellene még valami kézzel fogható, maradandó ajándék, valami apróság.

#ajándék #húg #30. születésnap
2019. jún. 19. 08:33
 1/7 anonim válasza:
83%

Maradandó ajándék?! Nyilván ha szeretnél vegyél neki valami kézzel fogható ajándékot, de a nyaralás biztosan maradandóbb lesz.


Én a húgom szülinapjára kiegészítő ajándékként valami strandos dolgot vennék. Mivel nyári születésű.

Én innen szoktam ötletet gyűjteni kiegészítő ajándékhoz a húgomnak:

[link]

2019. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Igaz nem vagyok olyan tapasztalt ebben, mert még én sem vagyok 30 éves, de így lányként nézve szerintem valami ékszernek nagyon örülne. Ha szokott sminkelni akkor valami rúzst vgy szemhéjpúdert esetleg pirosítót vegyél neki.De az a legbiztosabb ha vgy a sminkeknek az árát adod oda neki és akkor magának tud választani olyat ami tetszik neki vgy egy ruhaboltban ahova szokott járni ott egy ajándékutalványt vegyél 5-10 ezer ft.összegben. Ha van valami hobbija akkor ahhoz vegyél felszereléseket neki, ha szeret főzni akkor bármilyen főzéssel, sütéssel kapcsolatos dolognak örülne. Ha külön házban élmár akkor valamit abba is vehetsz, hogy kicsit segítsteis otthoniasabbá varázsolni. Akár egy mozi, bowling vgy úszás bérletnek is örülhet de attól függ hogy ő milyen beállítottságú. De annyi a lényeg, hogy ha nem tudod igazán, hogy mi lenne a legjobb neki akkor jobban jársz ha inkább az árát adod oda neki és azt akkor biztos számára hasznos dologra költi. Remélem tudtam segíteni legalább egy kicsit.:-D
2019. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
2019. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Ajándékutalványt
2019. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy cewe fotóalbum utalvány amibe elkészíttetheti a nyaralás fotóit? Az duplán maradandó, hiszen tárgyi dolog, de az emlékeivel együtt.
2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan nem "kisebb" ajándék, de én vennék, esetleg a családdal együtt egy arany nyakláncot, valami vékonyabbat. Vagy egy olyan verses könyvet, amit szeret, ha szereti a költőket. Az is maradandó lenne.
2019. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Vagy a nyaklánc mellé készítsél egy fényképalbumot, ne csak a telefonban legyenek meg a képek, de olyat, amiben pólyás korától kezdve a főbb események, természetesen a családdal együtt, sőt a nagyszülők, vagy még a dédszülők is benne lennének. Lehet kapni az ápiszokban (papírüzlet) ilyen üres albumot, csak a kinyomtatott képeket kell beleragasztani.
2019. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!