Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A párom sajnos börtönben van....

A párom sajnos börtönben van. Szombaton lesz a szülinapja. Mivel lephetném meg levélben?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 22:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Írd le neki, hogy nagyon szereted, és hogy csak ő számít neked. Nem tudom, hogy lehet-e de esetleg egy közös fényképet.
2019. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
miért csukták le?
2019. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
A közös fénykép jó ötlet! Irhatsz neki egy támogató levelet is.
2019. júl. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
70%

Jól írja a #5.


Miért csukták le? Ha mondjuk gyilkosságért, én a helyedben nagy ívben elkerülném, nem hogy még ajándékot adnék neki. Ha mondjuk nem adózott és azért, akkor esetleg. Azért nem egyszinten van egy gyilkossággal.

2019. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Rajzolj magadrol egy aktot :D
2019. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mihago ***** válasza:
67%

Először is hadd emeljek virtuálisan kalapot a hűséged előtt! Nem sok nő képes kitartani a párja mellett ilyen körülmények között. Abba most ne menjünk bele, hogy ő milyen ember lehet, nyilván nem véletlenül van börtönben. Bár Magyarországon oda ártatlanul is könnyű bekerülni.


Mivel lephetnéd meg? Tudtommal a BV-ben az utóbbi időben agyonkorlátozták a csomagküldést, lényegében már csak spejzolni lehet. Egy kivétel viszont van: levélben küldhető könyv. Az pedig sokat ér bent, mert egyrészt agyonüthető vele az idő (kellően súlyos kötettel az idegesítő zárkatárs is), illetve lehet csereberélni más könyvekre, újságokra.


Remélem, a párod megváltozott emberként jön ki, és képes leszel visszavezetni őt a társadalomba.

2019. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Igaz nem a kérdésre válaszolok!

DE: kíváncsi vagyok ki, és miként állapítja meg a válasz helyes, nem helyes?

PL sok sok baromságok 50-100 % hasznos, ellenben a #8/10-es

""Remélem, a párod megváltozott emberként jön ki, és képes leszel visszavezetni őt a társadalomba." A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad...Talán lesz egy értelmes aki leírja: köszönöm!

2019. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi de nemelyik valaszon felrohogtem xD a szappan el ne repuljonoson nagyon
2019. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

A szsppanos dologról két verziót hallottam.

1. Volt börtönben, de kvázi ártatlanul (2006-os zavargások), szerintem vigyáznak, hogy az ilyen egyéneket kiszűrjék.

2. Ismerősöm, smasszer. Szerinte van ilyen bent.


A kérdésre válaszolva, a bent lévőknek nagyon sokat jelent minden egyes levél. Fontos kifejezni benne a szeretetedet. Ez ott bent nagyon sokat jelent.

2019. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%

“Mivel lephetném meg?”


“Terhes vagyok!”


Bocsi, gonosz vicc volt :D

2019. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!