Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

A párom sajnos börtönben van. Szombaton lesz a szülinapja. Mivel lephetném meg levélben?

júl. 2. 22:51  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Írd le neki, hogy nagyon szereted, és hogy csak ő számít neked. Nem tudom, hogy lehet-e de esetleg egy közös fényképet.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont júl. 2. 23:19 Privát üzenet
miért csukták le?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont júl. 3. 00:49 Privát üzenet
A közös fénykép jó ötlet! Irhatsz neki egy támogató levelet is.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont júl. 3. 03:25 Privát üzenet

Jól írja a #5.

Miért csukták le? Ha mondjuk gyilkosságért, én a helyedben nagy ívben elkerülném, nem hogy még ajándékot adnék neki. Ha mondjuk nem adózott és azért, akkor esetleg. Azért nem egyszinten van egy gyilkossággal.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont júl. 3. 17:08 Privát üzenet
Rajzolj magadrol egy aktot :D

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont júl. 3. 17:16 Privát üzenet
Mihago nevű felhasználó válasza:

Először is hadd emeljek virtuálisan kalapot a hűséged előtt! Nem sok nő képes kitartani a párja mellett ilyen körülmények között. Abba most ne menjünk bele, hogy ő milyen ember lehet, nyilván nem véletlenül van börtönben. Bár Magyarországon oda ártatlanul is könnyű bekerülni.

Mivel lephetnéd meg? Tudtommal a BV-ben az utóbbi időben agyonkorlátozták a csomagküldést, lényegében már csak spejzolni lehet. Egy kivétel viszont van: levélben küldhető könyv. Az pedig sokat ér bent, mert egyrészt agyonüthető vele az idő (kellően súlyos kötettel az idegesítő zárkatárs is), illetve lehet csereberélni más könyvekre, újságokra.

Remélem, a párod megváltozott emberként jön ki, és képes leszel visszavezetni őt a társadalomba.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont júl. 3. 17:41 Privát üzenet

Igaz nem a kérdésre válaszolok!

DE: kíváncsi vagyok ki, és miként állapítja meg a válasz helyes, nem helyes?

PL sok sok baromságok 50-100 % hasznos, ellenben a #8/10-es

""Remélem, a párod megváltozott emberként jön ki, és képes leszel visszavezetni őt a társadalomba." A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad...Talán lesz egy értelmes aki leírja: köszönöm!

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont júl. 3. 18:53 Privát üzenet
Bocsi de nemelyik valaszon felrohogtem xD a szappan el ne repuljonoson nagyon

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont júl. 3. 21:59 Privát üzenet

A szsppanos dologról két verziót hallottam.

1. Volt börtönben, de kvázi ártatlanul (2006-os zavargások), szerintem vigyáznak, hogy az ilyen egyéneket kiszűrjék.

2. Ismerősöm, smasszer. Szerinte van ilyen bent.

A kérdésre válaszolva, a bent lévőknek nagyon sokat jelent minden egyes levél. Fontos kifejezni benne a szeretetedet. Ez ott bent nagyon sokat jelent.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont júl. 7. 02:08 Privát üzenet

“Mivel lephetném meg?”

“Terhes vagyok!”

Bocsi, gonosz vicc volt :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont júl. 8. 13:31 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Van már 1 éve egy kapcsolatom, és sajnos nem tudom mi tévő legyek Ez tényleg egy komoly kapcsolat, nem csak a 3-4 hónapos kapcsolatok közé sorolnám ami mostanában divat.
Egy lánnyal csetelek egy ideje, de sajnos azt veszem észre, hogy fogyunk ki témákból. Tudnátok ajánlani valamit? Vagy esetleg arról, hogy mikor tudnék hozzá közeledni...
Lányomnak most lesz a szűlinapja telefont szeretne kapni sajnos Nincs rá pénzem most mert nincs állásom mit tegyek?
A barátnőmnek nemsokára szülinapja lesz, nagyon szereti a lovakat, vannak lovai is. Van egy lovardája. Sajnos nem tudom mit vegyek neki, tudnátok adni ötleteket?
Van köztetek olyan, akinek pont Karácsonyra esik a szülinapja? Vagy ismertek ilyet? Ha igen szeretitek v nem? Ha szeretitek miért és ha nem miért nem? Nekem sajnos akkorra esik...
Hol lehet Sonic-os ( a kis kék sündisznó) játékokat venni? Főleg plüssfigura vagy könyv érdekelne. Sajnos csak külföldi oldalt találtam. Sűrgős lenne mert 1hét múlva lesz a gyermekem szülinapja.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!