Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a lány barátnomnek...

Mit adjak a lány barátnomnek a 18. szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Lesz hazi bulija es fogalmam sincs milyen ajandekot adjak neki,mert mindene megvan.

Szeret inni de csak piat adni ,eleg snassznak talalom. Azt alapbol veszek neki es ez melle meg szeretnek valamit venni. Lehet poenos vagy barmi jo otlet. Tudom h az en baratnom nekem kell tudnom de sajnos ajandekozas teren nagyon bena vagyok, ezert kerek otleteket. 18/L



2019. júl. 16. 20:00
 1/3 anonim válasza:

Ha nem tudsz semmit kitalálni, akkor szerintem pénzt is adhatsz neki.

Csak egy ötlet.🙂🙂🙂

2019. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mihago ***** válasza:

Fontos a precíz fogalmazás: lány barátnő. Nehogy azt higgyük, hogy a barátnőd esetleg fiú.


Mit vigyél neki? Hát, ha egy 18 éves csaj "szeret inni", akkor valami abszolút vulgárproli kacat pont megteszi. Mondjuk pia. Igen, az snassz, de hát ő is.

2019. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vasarlasi utalvany ruhauzletbe

Fesztival/koncert/bulijegy, ha van a kozelbe olyan, amit szeret es el is tudnal menni vele

2019. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!