Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » A Valentin nap, kinek mit jelent?

A Valentin nap, kinek mit jelent?

Figyelt kérdés
Nekem rosszat jelent. Amerikából jött be,a szerelmesek ünnepe,vagyis a Valentin nap, szóval nem magyar ünnep. A szerelmesek, csak ezen a napon szeressék egymást, a többi napon meg utálják a másikat? Ez a nap olyan, mint egy átlagos nap.

2020. febr. 17. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem fontos. Harmincas vagyok, nem úgy nőttem fel, hogy lett volna Valentin nap.

De az hülyeség, hogy aki ünnepli, az más napon nem szereti a szerelmét. Csak egy lehetőség, hogy ezen a napon is meglepjék egymást. Ha akarják.

Engem egyébként nem zavar. Nem kötelező tartani, ünnepelni.

Most van párom, aki tudom, hogy szokott erre készülni, kaptam tőle virágot. Így én is vettem neki csokit. Szóval nem nagy dolog. Máskor is meg szoktuk ilyen kis aprósággal lepni egymást.

2020. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen párom, azért is rossz nekem, a Valentin-nap. Nem tudom kivel megünnepelni. Mindig is egyedül voltam.
2020. febr. 17. 11:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent. Annak látom ami: Üzletnek, kötelező jellegű örömködésnek. Nem szeretem a kötelező jellegű dolgokat. A boltok nyilván szeretik, eladhatnak egy rakás semmitérő bóvlit.
2020. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2: De akkor a többi napon sincs, nemcsak Valentin napon. Ez ugyanolyan nap, mint a többi. Nem az a baj, hogy ezen a napon nem volt, hanem ha hosszabb ideig nincs senki, pedig vágynál rá.
2020. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen semleges, nem tartom, de nem zavar, ha valaki igen.
2020. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, vágynék az Igazira, de nagyon!
2020. febr. 17. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Halloween egy tökről szól, a Valentine's day pedig kettőtökről.
2020. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem jelent semmit, én még mondtam is a fėrjemnek ne csináljon belőle ügyet. egy rózsát azért adott..


abban azért nem értek egyet hogy: a ez az ünnep azt jelentené hogy a többi napon nem kéne hogy szeressėk egymást. csak egyszerűen ekkor "ünnepeljük" a szerelmesek napját.


Amúgy nekem az jön le hogy te szivesen ünnepelnėd, csak nincs kivel, emaitt utálod.

2020. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmit, mert nincs párom (mondjuk, én nem is vágyok rá), de nem zavar, ha valaki ünnepli.


Én meg a Halloween-t szeretem, pedig tudom, sokan arra is csúnyán néznek. Nekem az buli nagyon, mindig sütünk, díszítünk, beöltözünk...


Szóval, kinek mi. Mindenki hadd ünnepeljen, amit csak akar.

2020. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmat. Egyik kedves szonszédomat Bálintnak hívták és fiatalon meghalt. Nem gyászolom, már rég meghalt, de minden évben ezen a napon eszembe jut.
2020. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!