Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Az nem gáz, hogy minden...

Az nem gáz, hogy minden valentin nap alkalomkor én lepem meg, és én veszek a barátnőmnek ajándékot?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 18:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ugyan miért lenne gáz? Kedves gesztus, hogy megleped ajándékkal. Az, hogy ha esetleg nem viszonozza...nos az a gáz.
2021. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Ez teljesen normális.

Az lenne "gáz", ha mondjuk Valentin napkor utálnátok egymást, és nem beszélnétek egymással.

2021. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
tehát ő nem? ez nem szerencsés... talán most lepd meg azzal, hogy nem veszel semmit, és mintha elfelejtenéd, ne beszélj róla. Lehet,hogy pont ez fogja az ő eszecskéjébe juttatni, hogy neki is tenni kellene valamit.
2021. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Mármint probléma-e?

Az a kérdés, hogy szerelmes vagy-e bele?

Ugyanis ez az ünnep erről szól.

2021. febr. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 joereal válasza:
77%
Az egész Valentin nap gáz.
2021. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Az gáz, hogy ő nem viszonozza.
2021. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hurtu válasza:
43%
A szerelem csak illúzió. Vágyakozás a másik személytől való kielégülésre. Birtoklási nexus. Nem lenne szabad, hogy tárgyak vagy személyek elégítsenek ki. -Most sem kaptam semmi? De dühös vagyok. Ki nem kapott semmit? Ki aki dühös? Hát persz, hogy ÉN, ÉN, ÉN...ÉN. Az #5 -el egyetértek. A Valentin nap egy fos. A virágkötők és a bonbon árúsok napja.
2021. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kimkitti válasza:
84%
Az év 365 napjában szeretni kell a másikat nem csak valentin napkor....Amúgy meg szavak és tettek...A legszebb ajándék haidőt forditasz a másikra vagy te csinálsz valamit...
2021. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Az a gáz, hogy mások által előírt időpontban akarod kinyílvánítani egy másik ember irán érzett érzelmeidet. A másik gáz, hogy mindezt tárgyi eszközök ajándékozásával akarod kimutatni...
2021. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Február 14.-ről mindent elmond ez a kép:

[link]


:-D

2021. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!