Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin nap alkalmából...

Valentin nap alkalmából beülnénk hétfőn egy munkahelyi/egyetemi étterembe ebédelni. írnátok budapest belső kerületeiben helyet, ahova bárki bemehet?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Még továbbra sem lehet beülni enni sehova :D
2021. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nulla darab ilyen hely van. Figyusz, rendeljetek valamit egy jó étteremből este.
2021. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Húha...... Melyik országban élsz?
2021. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen hely.
2021. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Valentin nap vasarnap van nem hetfon. Mondjuk igy hogy beakarsz ulni vlaahova gondolom nem eree az evre tervezel
2021. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
valószinűleg én nem kérdeztem egyértelműen. üzemi éttermet keresek, irodaházban vagy egyetemen. több helyen is ettem már az elmúlt hetekben, csak mivel eddig közforgalmú helyeken étkeztem így kevés olyan lehetőséget ismerek ami mondjuk az utcáról nem látszik, nincs reklámja.
2021. febr. 12. 23:00
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyen hely. Az üzemi éttermekbe se lehet beülni, mert ha bárki bemehet, vendéglátónak minősülnek, ha meg zárt, amúgyse mehetsz be. Az egyetemek pedig zárva vannak, online oktatás van.
2021. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

7: nem teljesen...

A II. kerületben konkrétan tudok olyan üzemi éttermet, ahová külsősek is bejárhatnak. Teljesen törvényesen működik.

2021. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az ilyen helyeken nem terjed a vírus és be lehet ülni, mint régen és bandázni? Mit tudnak az ilyen helyeken, amit a hagyományos éttermek nem tudnak, ezért nekik nem lehet ülővendéget fogadni? Miért nem magyarázzák el nekik és akkor a többi is nyitva lehet nemcsak elvitelre?
2021. febr. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát az egyetemeket eleve kilőheted, úgyhogy csak munkahelyibe loghatsz be
2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!