Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra ajándék "korai"...

Valentin napra ajándék "korai" fázisban?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hete ismerkedtem meg a lánnyal, csók, kézfogás stb. ilyen alap dolgok voltak, viszont még nem vagyunk "együtt", bár nem is tudom, konkrétan mikortól számít annak. :D


De a kérdésem az, hogy szerintetek adjak neki ajándékot, úgy hogy még nem vagyunk egy pár, vagy inkább ne? Nem tudom mi lenne a helyes döntés, mivel ha adok azt nyomulósnak veheti, viszont ha nem akkor meg azt hiszi nem érdekel annyira vagy ilyesmi.. :D


Szóval elsősorban lányoktól várnék véleményt, hogy örülnének ilyen kapcsolati fázisban egy ajándéknak, vagy inkább nem?


Köszi előre is+!!


2021. febr. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom hány évesek vagytok, de egy csoki és plüsállat bőven elég. Később jöhet a Spirál is ;)
2021. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Virág, csoki... szerintem évek múlva is elég ennyi
2021. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mivel nincs senkim, önző is vagyok, így megleptem magam szív alakú pizzával 😀


[link]

2021. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alletta ***** válasza:
egy csokor, vagy egy szál virágnak szerintem minden lány örülne.
2021. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: Rendben, köszi a tippet a későbbiekre :DD

Egyébként én 19 ő 18, már volt kapcsolatom, de így még nem, hogy pont Valentin napon alakul, ezért vagyok nehezebb helyzetben.

Ha veszek, akkor lehet hogy örül, de lehet ő nem készül, és akkor meg kellemetlenül érzi magát, hogy csak én adtam.. :D szóval nem tudom még mindig.


Én is virágra gondoltam amúgy.

2021. febr. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!