Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a csajomnak Valenti...

Mit vegyek a csajomnak Valentin-Napra?

Figyelt kérdés
Igazabol szexelünk kajat rendelunk elvagyunk de azert a jövőt nagyon nem vele képzelem el, tul sokat hisztizik mostanaban, nekem meg azert vannak mellette csajok. nem ismerem vagyis mar masfel éve vagyun kegyutt, de fogalmam sincs mit szeret, egy milka csokira gondoltam. Ti mit vesztek a csajotoknak? Csajok! Minek örülnmétek? Pénz amugy nem nagyon szamit, elhalmozni sem akarom de 1-2 ezret nem sajnalok.

#valenmtin nap, mit vegyek?
2022. febr. 8. 21:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Virágokhoz nem értek, a romantika nem az én műfajom.
2022. febr. 8. 21:32
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy mü brokit magad helyett
2022. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Tőled max egy szakításnak örülnék
2022. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesek vagytok. Nem viccnek szántam a kérdést.


Kedves 3. Az életben nem mindig azt kapjuk, amit szeretnénk :D Amúgy ha szakitanék, akkor egy hétig sírna a csaj, úgyhogy nem szakítok.

2022. febr. 8. 22:37
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szablyát, kést, dárdát
2022. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Najó. Melle teszek akkor meg egy szál rózsát és jol van.
2022. febr. 8. 23:24
 7/33 anonim válasza:
100%
Egy normális palit szerezz neki magad helyett.
2022. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Jó, tudom, hogy nekem is van néhány aprócska hibám, de nem ez most a lényeg. Épp ezért szól a kérdés arról, hogy mit vegyek neki Valentin-napra? És nem arról, hogy én milyen vagyok.

Ő is érzi már szerintem, hogy ez a hajó elúszott, épp ezért nem welnesshotelbe viszem, semmi romantika, csak egy kis figyelmesség. Sokat hisztizik, gyakran faj a feje mostanaba, persze csak ha szexre kerülne sor. Én sem vagyok fából, Brazzerst meg nem lehet hetedig nézni, szóval a rárántás is csak ideiglenes megoldás. Vannak alkalmi csajok, akik szexelnek velem. A baratnom meg baratnom. Így ez mindenkinek jo. Na meg na vannak meg dolgok. Egyszer elek sracok. Most kell élvezni az életet. Nem erek arra rá h a csajomnak faj a feje. Szóval megmondanatok végre h kis fenét vegyek a csajomnak megis ami nem azt sugallja h annyira szeretlek h mindjárt meghalok erted , hanem csak azt, hogy szeretlek na te kis hisztis butus.

2022. febr. 9. 01:45
 9/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kétértelmű voltam, szexelunk, de nem pont annyit, amennyit én szertnek. Helyesbítette m
2022. febr. 9. 01:47
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó minek vagy vele?
2022. febr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!