Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ha valakinek már nincsenek...

Ha valakinek már nincsenek elvárásai a munkahellyel kapcsolatban, betegség miatt már a Valentin napi dolgokat sem tudja beszerezni, akkor hogyan lehet hangulatos időszakot varázsolni a munkahely nélkül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul?
2022. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha valakit a munkahelyi élet is éltetett, de már arra a szintre jutott, hogy nem akarja mozgatni a szálakat, hagyja a dolgokat alakulni. Viszont, ha sikerül lemondani ezekről, majd otthon kell maradnia, akkor mivel érdemes boldogan tölteni az időt?
2022. febr. 11. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kapott elég pénzt, mert betegállományban van, így nem tud Valentin napra venni semmit a párjának.

Ha férfi vagy: vegyél egy jácintot, isteni illata van! 170Ft volt a Sparban, én is vettem magamnak! :)

Ha nő vagy: egy tábla csoki vagy bármi kis apróság jó lesz, mert a pasik eleve utálják az összes ilyen ünnepnek nevezett cécót. Vagy vegyél magadnak jácintot, ha épp nincs senkid, mert mint mondtam: nagyon jó illat van tőle a lakásban..

2022. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet én vagyok nehéz felfogású, de nem értem a kérdést.
2022. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Á, kicsit félre értettem! Leszarnak a kollégák és beteg is vagy.

Továbbra is tartom, hogy egy tavaszi illatos gaz otthonra kelleni fog hangulat javításhoz! Valahogy feldobta a napomat, pedig nekem is a tököm tele volt! Vannak nagyon jó filmek is ilyen szomorkás időszakra, pl.: Maffia (talán 80as évek beli, de egyszerűen nem érted, hogy miért történik mindez), és Bohumil Sztészkál kalandjai az Örökség című filmben prezentálva. Beteg vagy, pihengess, nevess, ők meg kapják be!

2022. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma pirítóst reggeliztem, és a munkahelyi naptár erre a hónapra sielős képet ábrázol, akkor milyen zárat vegyek a víkendházam ajtajára?
2022. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem gumicsirke.
2022. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42
2022. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem tojja le a Valentin-napot? :D
2022. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
NEKED erősen javasolt egy magyar nyelvtanfolyam, rengeteg fogalmazási gyakorlattal, utána TALÁN képes leszel egy kérdést ÉRTELMESEN megfogalmazni, mert egyelőre erre képtelen vagy.
2022. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!