Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Miert sértődnek meg a szülők...

Miert sértődnek meg a szülők vagy a nagyszülők ha nem köszöntjük fel őket Valentin napon? Valentin nap a szerelmesek napja de minden évben eljászuk ezt hogy megsértődnek, pedig elmagyarázzuk nekik hogy mi csak a szerelmünket köszöntjük fel

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Betegek a rokonaid...
2022. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szertinem egyszeruen nem fogjak fel. en konkretan senkit sem "koszontok fel" valentin napon, nem unnepeljuk a parommal
2022. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenen meg sértődik egyéni szociális problémája. Ha meg még sertodnek így jártak, betegek valóban a rokonaid
2022. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Mókás vagy. Nem tetszik, hogy nem értenek 3gyet veled a valaszadok a másik kerdesnel?
2022. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2022. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Keverik a nőnappal? Mindjárt itt lesz, legyenek türelemmel. Egyébként pont ma mondtam anyámnak évek óta először, hogy boldog Valentin-napot! Mosolyogtunk rajt egy jót, oszt' jóvan. :)
2022. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes problémafelvetés. Az Anyák napja esetében még érthető, hogy a nagyszülőt is köszönteni illik, de a Valentin napon szülőt és nagyszülőt kötelezően? A linkelt kérdésnél írják, van ahol így értelmezik, de hát nálunk ez annyira azért nem dívik. Ugyanakkor, ha mindig feszültség van belőle, akkor szerintem készülhettek kompromisszumként valami kis aprósággal ilyenkor. Inkább örömet szerezzetek, mint bosszúságot.
2022. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Jane1 válasza:
76%
Azt gondolom, ez a szerelmesek, szeretôk, partnerek napja. A többieknek van ezer más alkalom.
2022. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én még ilyet nem is hallottam. Szülőknek mondani, hogy boldog valentin napot, egyesnek igaza van, beteg rokonaid vannak.
2022. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Én erről nem is hallottam, szerintem ilyenkor max. csak a párok köszöntik egymást, sőt, van akiknél ők sem egymást, és az is érthető számomra.
2022. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!