Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fiúk, ti örülnétek ilyen...

Fiúk, ti örülnétek ilyen valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt venném a 16 éves barátomnak, szoktam náluk aludni, tehát még hasznos is!:) nem túl nyálas?

(3 hónapja vagyunk együtt )


16L


2012. febr. 7. 14:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
akkor viszont adtál egy jó ötletet :D:D
2012. febr. 7. 15:03
 12/18 anonim válasza:

örülök:)

én is oda vagyok a kutyákért és szeretem amikor ruhában vannak vagy valami hülyeséget csinálnak:D viccesek, meg aranyosak. Főleg amikor látszik a fejükön hogy ha beszélni tudnának ezt kérdeznék miután feladták rájuk a ruhát: Te gazdi...ez most mi a f*sz? Ez komoly?

:D

2012. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy képkeretet (lehet szívecskés, de lehet sima, egyszerű is) és biztosan van közös képetek! Megveszed a képtartót, kinyomtatod az egyik képeteket vagy előhívatod és beleteszed a képkeretbe!:) Szerintem nagyon aranyos gesztus:)
2012. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz.
2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
inkább otthon aludj 16 évesen 3 hónapos kapcsolattal,büszke lehetsz anyádékra !
2012. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
de jól néz ki :D hol lehet ilyet kapni?: O :D Ha tudnál nekem egy linket dobni hogy hol lehet venni megvenném eskü :D
2012. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link] csak itt találtam meg!:) nálunk az ajándéktárgyas bolt tele van ilyennel!:)


Drága kiscsillagom, az,hogy egymásnál alszunk nem egyenlő azzal,hogy le is fekszünk egymással.Ha tudni akarod, szűz vagyok, és az is maradok amíg "nem állok rá készen". Igenis Édesanyukám kitűnő anyuka, sem neki sem nekem nincs semmi szégyellni valónk! :) Bocsi,hogy szeretek vele aludni,te nem szeretsz a párod mellett aludni? nincs ki mellett,mi?Irigy.:)))


köszönöm a válaszokat!:)

2012. febr. 7. 22:05
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagyon romantikus típus, meg szereti az aranyos dolgokat akkor ez jó. Ha nem akkor nem.

Én lány vagyok, de ez még nekem is sok, nem tudnám hova tegyem el, hogy senki ne lássa mert ez nagyon nyálas és szörnyen kislányos szivecskés (fujj) cucc, haszna sincs mert ebből inni is elég rossz lehet.

2012. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!