Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a barátomnak Valenti...

Mit adjak a barátomnak Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Eléggé friss kapcsolat..

4 nap múlva leszünk 1hónaposak

De mivel itt a Valentin nap gondoltam meglepem valamivel

Csak nem tudom mivel.



2018. febr. 11. 19:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Ennyi idő alatt még meg se ismerted rendesen, mi meg még annyira se. Nem tudhatjuk minek örülne. Hülyeség lenne valami valentin napi kacatot, párnát vagy hasonlót venni. Inkább töltsd vele kellemesen az időt és kész.
2018. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz, de ha szereti a csokit, valami különlegesebbet azért adhatsz neki. Klisé, nem személyes, de nem baj, a csoki jó dolog egy csokiszeretőnek. Én abszolút bármikor elfogadnék egy olyat, amit szeretek. A csokiízlést pedig kiismerni is könnyebb, persze ha már ismered, hogy pl. mit gyűjt, mik a hobbijai s ennek kapcsán ötleted támad, az még jobb.

De a Valentin-nap egy ilyen kis valami, amire teljesen jó egy csoki a még elég friss kedvestől, de elmehettek moziba is vagy kirándulni vagy bármi... De neked kell tudnod, mi fekszik neki.

2018. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi nem ismerjük, Te talán igen. Magadtól kérdezd meg.
2018. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!