Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti hogy álltok a Valentin...

Ti hogy álltok a Valentin napi ünnepléshez?

Figyelt kérdés
Ez csak egy nyugaton honos kereskedelmi fogás? Érdemes ezt egyáltalán a szerelmeseknek ünnepelni? Sokan ünneplik a Valentin napot Magyarországon? Mert az én tapasztalatom szerint nem. Egy biztos: én a tengerimalacomnak veszek valamit Valentin napra, mert imádom őt.

2018. febr. 12. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem állok hozzá, nekem mindegy, mások mit csinálnak. Én azt csinálom, amit akarok.

Lövésem sincs, eszembe fog-e jutni egyáltalán aznap, de teljesen mindegy is.

2018. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
A lányok többsége odavan minden alkalomért ahol figyelnek rájuk. Persze ezt az év összes napján gyakorolhatod de ettől még lehet különleges a valentin nap is.
2018. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nem hiszek benne, hogy ezen az egy napon kell ennyire nagyon kimutatni az egymás iránt táplált érzéseket...

17)L

2018. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Ebben igazad van, de ha így nézzük, a nőnapnak, anyák napjának, vagy épp a Karácsonynak("szeretet ünnepe") sincs értelme...
2018. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Érdemes ezt egyáltalán a szerelmeseknek ünnepelni?" De hogy érted azt, hogy érdemes- e? Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy érdemes- e anyák napján az anyakat ünnepelni, gyereknapon a gyerekeket, nőnapon a nőket, stb. Egyiket se "erdemes", de nem is erről szólnak ezek a napok.
2018. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, nyilván nem kötelező. Sokan megtartják, sokan nem. Nevnapokat is ki megünnepli, ki nem. Sőt, meg a születesnapokat sem ünnepli mindenki.
2018. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók, köszönöm szépen a válaszaitokat.
2018. febr. 13. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kértem a barátom, hogy ünnepeljük meg. Ránk fér, eléggé húzós volt az elmúlt pár hét.
2018. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi úgy ünnepeljük hogy egy kis apróságot adunk egymásnak.

Virág, csoki, kis ajandek ilyesmi.

Most pl egy doboz bonbont vettem neki ami az egyik kedvence, és csináltam neki egy ilyen személyesebb kézzel készített ajándékot:)

Nem visszük túlzásba.

Nem nagyon van véleményem erről a napról, nem tartom hülyeségnek sem.

Ennyie erővel hülyeség az összes többi is ami még van ezen kívül..

Pl gyerek nap; “ne csak akkor szeressük a gyereket, ne csak akkor foglalkozzunk vele, ne csak akkor vigyük állatkertbe...”

Mondjuk nekem nincs gyerekem de csak egy példa volt..

mer ugye itt sokan írják hogy nem csak Valentin nap kell szeretni egymást ami igaz is. De egy kis meglepi mindenkinek jól esik.

Meglepi alatt gondolok itt valami kis ajandekra vagy csokira, egy meglepi vacsora gyertyákkal stb.


Én nem csak azon a napon szeretem a párom, mégis veszünk/adunk egymásnak valami kis apróságot.

Egy sima nap is szoktunk..

2018. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én rühellem, szinte kötelező a nyáltenger, szívecske meg plüssmaci, meg jajderomantika! Az emberek egymást túllicitálják, hogy "Nééézd, én ekkora nagy csokrot viszek a barátnőmnek!"

Én mondjuk nem Magyarországon élek, de az a véleményem, hogy meg lehet lenni nélküle is. Azt sem szeretem, amikor a lányok picsognak a Valentinnap körül. Én is lány vagyok, barátom is van, de ne hogy már egy ünnep mondja meg nekünk, mikor találkozunk! Amúgy meg van Bálint ismerősöm, őt felköszöntöm, aztán ennyi.

2018. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!