Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin-nap! Melyik a legjobb...

Valentin-nap! Melyik a legjobb ajándék ilyenkor, virág, édesség, szíves maci vagy szíves párna?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 13:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
9%
Semmi. Egy teljesen felesleges, nem magyar "ünnep". Vagy te a hála adást is megünnepled?
2018. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%

Egyik sem, mind tömeg.

Közös program, közös élmény, akár egy szabadulószoba, akár bármi. Én ennek sokkal jobban örülnék, mint egy tárgynak, amit felrakok a polcra, a virágot meg 1 hét után dobhatom ki...

2018. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi tavaly szagaduló szobában voltunk:)

Tavalyelőtt elvitt a kedvenc éttermembe.

Én az ilyen polcra tehető szarságoktól viszketek már.

2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
82%

Szerencsemre baratnöm sem tartja tulzottan kreativnak, hogy egy kinevezett ünnepnapon hasztalan es/vagy cukros vacakokkal egy Coelho idezet kiseretevel bebizonyitsam neki, hogy mennyire romantikus is vagyok... ami amugy maskor igenis tudok lenni es jobban ertekeli, amikor meglepem ezzel.



Ha tudod, hogy baratnöd valahol elvarja ilyenkor a romantikus törödest, akkor a legjobb tippem, hogy fözz neki vacsorat!

Nem kell, hogy bonyolult legyen, de neki ne legyen semmi köze hozza vagy dolga vele. Szerezz be minden kelleke, esetleg diszitesnek gyertyat es terits meg szepen es ajanlom, hogy meg az etel elkeszitese közben mindent tegyel a mosogatogepbe, amit mar nem fogsz hasznalni (vagy öblitsd el). Utana is ragaszkodj hozza, hogy te teszed rendbe a dolgokat. Ezzel eddig mindig sikert arattam ;)

2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenáron meg akarnánk ünnepelni, akkor közös minőségi programot választanánk, nem valami porfogót.
2018. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Édesség, ékszer, együtt mozizás.
2018. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha már elmúltál 16 éves akkor ne ilyen gagyi porfogókkal próbálkozz, ezerszer inkább egy közös élmény.
2018. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Én egy jó berúgásnak örülnék a legjobban, Deák térről indulva végig az Andrássy-n.
2018. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
szerintem vegyél neki egy iPadet, annak biztos örül!
2018. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajándékozott személyiségétől függ. Nem tartom egy nagyon férfias vagy kevéssé romantikus nőnek, de aszíves párnától meg szíves macitól hányni tudnék, annyira giccses és nyálas. Én pl. annak annyira nem örülnék. A virág, csoki inkább (mondjuk nem ünneplem a Valentin-napot), de a legjobb vmi személyre szabott ajándék nekem, akkor is, ha nem annyira "tradiocionálisan érzelmes".
2018. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!