Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek jó ötlet ez...

Szerintetek jó ötlet ez valentin napra?

Figyelt kérdés
Igen, tudom elmult mar, de az utobbi hetekben elegge beteg voltam igy nem tudtunk talalkozni, foleg hogy nem is egy varosba lakunk. Ajandek utan sem volt erom keresni. Es kerlek titeket jojjetek azzal sem hogy ez egy atvett szokas, minden nap ugyan ugy szeresd stb. Szoval a baratom 16 lesz lassan, en is annyi vagyok, birkozik es 5 honapja vagyunk egyutt. Olyan Mrs. Mr. polot szerintetek nem tartana fura ajandeknak? Esetleg egy I love you-s parnat? Ha a polo nem gaz akkor hogy tudjam meg a polo meretet nem tul feltunoen?

2018. febr. 16. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A póló gáz, a párna giccses porfogó.
2018. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem jó ötlet.

Párnát lányként is giccsesnek tartom. Ilyen pólót tuti nem hordanék, úgyhogy az is hülyeség.

Inkább vedd meg neki a kedvenc csokiját. Vagy hívd el valahova, pl. sütizni, korizni, ilyesmi.

2018. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zoli780806 ***** válasza:
85%
Szerintem egy adag rántott karfiolnak jobban örülne.
2018. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem írókkal...


Nem kell semmi különös, ott vagy te, max. veszel csokit (vagy mást, amit szeret). Szerintem elég keveseknek kell ennél több.

2018. febr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ne haragudj, en ferfiként, nem igazán örülnék egyiknek sem.
2018. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ha a kettő közül kellene választanom, akkor már inkább a párna, mert a pólót, aligha hordanám.
2018. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy mit adsz neki Valentin napra, mert ha szerelmes beléd, egy marék homoknak is örülni fog.
2018. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Vegyel neki valami olyat amit szeret. En pl csokit es lufit adtam neki. Csokit mert iszonyat edesszaju, lufit meg mert heliumot akart szipuzni :D

Tehat semmi felesleges kacatot.

Tole kaptam egy telot mert az elozot a hulye exem ripityara torte. Tehat csak olyat adtunk egymasnak ami szuksegdolog volt es amit hasznalunk :)

Te is keress valami ilyesmit. ;)

2018. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!