Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ti mit gondoltok a Valentin-na...

Ti mit gondoltok a Valentin-napról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem aktuális, egy iskolai felméréshez kell. Ti mit gondoltok erről a napról? Megünneplitek a párotokkal? A szinglik mit csinálnak ilyenkor?

2018. máj. 12. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedülálló nő vagyok (vagy szingli, hogy divatosan fogalmazzak), és egyáltalán nem érdekel az a nap. Akkor sem érdekelt amikor volt párom.

Úgyhogy az egyedülállók (bocs, a szinglik) nem kötik fel magukat, legalábbis az értelmesebbje nem. Ez a nap ugyanis ez divatnap, olyan mint a halloween. Nincs értelme, sem pedig jelentősége. De a gyerekek, mint ti, odavagytok érte, mert lehet villogni a fészbukon, plusz a kiscsajoknak egy újabb indok a nyafogásra, hogy kierőszakoljanak valamit az aktuális áldozatuktól.

36N

2018. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon hasznos és kellemes nap.

A virágárúsoknak...!

2018. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ünneplem meg, ez amerikai ünnep, semmi közöm hozzá. Tényleg csak a virágárusoknak ünnep...

Aki meg szerelmes, az legyen az év minden napján az, ne csak ezen a napon legyen figyelmes vagy vegyen virágot.

2018. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem magyar ünnep és soha nem is ünnepelném. Csak a kereskedőknek hasznos. Akit szeretek, azt más napokon is szeretem. Egy csicsás mütyür nem jelent semmit.
2018. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tele van a világ giccses-nyálas vackokkal ilyenkor, szeretni pedig máskor is szeretem a párom, én nem ünneplem, nem szeretem.


Az kicsit sem érdekel, hogy mi magyar, a Halloweent szeretem, bár ami elemet szeretek belőle (kb. mindent, a tököt a legkevésbé), azt szeretem egész évben.


Alapvetően kevés érzékem van az egy napon ünnepléshez. A karácsony és a húsvét sem olyat, amit különösebben ünneplek, csak van és végülis a tradíciók hasznosak tudnak lenni. De ami nekem kedves, az egész évben az.

2018. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szeretem, számomra túl szirupos. De nem is utálom és egyáltalán nincs ellenemre csak azért, mert külföldi. Karácsonyfát is Németországban állítottak először, mégis elterjedt az egész világon :)

Ja és szingli vagyok, de nem lövöm főbe magam, nem fáj jobban ez nekem, mint bármikor máskor. Nem is fröcsögök azokra, akik ünneplik, sztem egyáltalán nem baj, hogy van egy ünnep a mai rohanó világban kifejezetten a szerelemnek. A Bálintokat azért sajnálom :D

2018. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Számomra ez még mindig egy "idegen" ünnep.
2018. máj. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szingliként ez is olyan nap, mint a többi.

Párkapcsolatban szintén.

Nem lenne bajom vele, ha tavasszal lenne, amikor virágok nyílnak, mert az romantikus, de a télvégi latyakban, amikor az embernek már kb. csak meghalni van kedve, pfff...

2018. máj. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Túlhájpolt põcsség.
2018. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos és ünneplendő nap.

Legalább évente egyszer mutassa ki az illető, hogy szereti választottját!

.

Már csak azért sem 'ünnep', mert ilyenkor mindenki ezt csinálja, az egyik elvárja, a másik kényszerből.

Szerintem sokkal jobban mutatja a szeretést a naptárhoz nem kötött, 'meglepi' szál virág.

2018. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!