Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ferfiak, nekted ez tetszene...

Ferfiak, nekted ez tetszene Valentin napra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogzßy meglepeteskent elviszem a baratomat palacsintazni,ilyen amerikai palacsinta tejszinhabbal meg juharszirup,ilyesmi.Nagyon akart mar ilyen palacsintat enni,igyhat mondtam neki hogy valamikor majd elmegyunk.Es akkor ezt en Valentin napra terveznem.

En fizetnem...akkor kell valami mas ajandek is,vagy eleg ennyi?


2019. febr. 4. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszene. Szerintem nem kell mellé venned semmit (bár ugye nem ismerlek titeket). 21/F
2019. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem jobban bejönne ha te sütnéd meg a palacsintákat otthon. Utána legalább helyben lennénk a második programponthoz is:)
2019. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó ötlet.
2019. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Együtt lesztek, kellemesen eltöltitek az időt, és olyan helyre viszed, amiről tudod, hogy szereti. Ezerszer jobb, mint bármilyen giccses tárgyi ajándék.
2019. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Inkább vigyé el engem.
2019. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ezerszer értelmesebb, mint bármilyen giccses valentin napi tárgyi ajándék. Nem kell neki más ajándékot venned.
2019. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ezt miért nem lehet valentin nap nélkül megcsinálni? Miért mások írják elő neked, hogy mikor szerezz meglepetést másnak???
2019. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!