Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek "ennyi" elég egy...

Szerintetek "ennyi" elég egy pasinak?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta vagyunk együtt, de valamit csak szeretnék adni neki ezen a napon, mert tudom ő is fog nekem venni valami kis ajándékot. Szóval arra gondoltam, hogy veszek neki egy ilyen szeretlek-es csokit, mivel szereti az édességet. Meg sütök valami sütit, amit szeret.

Szerintetek ez elég a Valentin napra?


2019. febr. 6. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bőven elég lenne, de hogy annak az egy bizonyos pasinak mi elég, nem tudhatjuk.
2019. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
szerintem már a sütés elég lenne
2019. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Vagy csoki vagy sütés . Az egyik elég. Menjetek el valahova, igyatok meg egy jó bort, szexeljetek.

Én a barátomnak egyébként mindig vagy bőrt vagy egy rekesz sört veszek és együtt megisszuk. ( 25 évesek vagyunk, mivel nem írtál kort nem tudom nektek ez aktuális lenne-e ) :D

2019. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell a csoki. Ha finom sütit tudsz sütni, akkor az bőven elég. Személyes és hasznos ajándék egy édesszájú embernek. Nem drága dolog, viszont kedves, hogy időt és energiát fektetsz az ajándékba.
2019. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%
Süti!
2019. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy/vagy, de miert ne lehetne egyszerre? Nyugodtan!
2019. febr. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég lenne a süti, de a csokit miatt sem sértődnék meg :)
2019. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ennek biztos örülne!! Minden pasi. :)

Csinalj valami finomat tepsiben, amit csak gyorsan össze dobsz, csirkehúsi krumpli .... és sütit ha szeretnél.

Szerintem nyis neki ajtót egy szál nyitott köntösben , fehérnemű (alsó felso lehetőleg fehér) addigra legyen kész a finom étel és süti.

Egyetek együtt , beszelgesetek kettesben meg lazsd nincs attól jobb érzés hogy egy félig mesztelen nővel asztalnál ülni. stb...

Furodjetek együtt és szexeljetek egy jot, ha elmentetek megehetitek a csokit :)

2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég vagy a csoki vagy a sütés, nem kell mindkettő.
2019. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!