Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet férfinak ajándéknak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy elkezdek egy fénykép albumot, ami a legelső kepunktol kezdve, mostanáig lennének.

Pl a közös nyaralás, amikor idekoltozott, szalagtuzo stb.

Ennek egy férfi is képes örülni?



2019. febr. 8. 09:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
87%

Nem.


Pasis ajándék kell nekünk!


Kés, öngyújtó, ha nincs rá pénzed, akkor elég az extra szex!

2019. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nálam jóval romantikusabb férfiak, ők lehet, hogy tudnák értékelni.

Én nem igazán tudnék mit kezdeni az ilyen ajándékkal.

2019. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Itt nem az anyagiakrol van szó. 😅

Mire megvennem az albumot stb.kb egy 10esben benne lenne. 😅😅

Csak már nem volt jobb ötletem.

2019. febr. 8. 14:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos ajándékot vegyel neki tényleg. Adtam már albumot ferfinek, és hidd el a kép vagy a kepkollazs sokkal jobb ötlet . Vagy egy neves ajándék de amit tud használni, mert ezt az albumot megnézi és a polcon lesz a helye azok után. A képet legalább lehet látni ha kiteszi valahova de egy album csak inkább porosodni fog nála.
2019. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha romantikus lélek, igen. Ha nem, akkor is biztosan meghatódik majd, de utána meg inkább zavarba jön, hogy most mit csináljon vele,
2019. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

hát..legalább adni fogsz neki vmit azt annyi.

Nem mindegy hogy mit kap? Örüljön annak amit adni fogsz neki!

Amúgy meg miért ne lenne jó ötlet? Aranyos..és akár többször is megnézegetheti ha úgy gondolja a későbbiekben. Szép ajándék

2019. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább egy kép bekeretezve. Azt legalább ki tudja rakni és látni is fogja.
2019. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem attól függ hogy minek örül, hogy milyen nemű, hanem hogy milyen a személyisége, érdeklődése. ahány ember, annyi féle. mindenki máshogy viszonyul a dolgokhoz.
2019. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasikat egészen más fából faragták, kérdező, mint téged. Ők nem a múltat méltatják figyelemre, hanem a jövőt. Az pedig nincs benne semmilyen fényképalbumban.
2019. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
70%

Lány vagyok és gimiben a legjobb barátnőmnek ilyen albumot adtam szülinapjára. Ha végig nézi mindig elpityeredik.

Igaz férfi más, de a páromnak ilyet szeretnék én is készíteni, ha nem is fotó albumba, de egy szép borítójú füzetbe, beleragasztok pár képet amióta együtt vagyunk, minden képhez írok 1-2 mondatot és remélem tetszeni fog neki.

Abban reménykedem, hogy ha 10 év mulva megnézegetjük akkor újra átéljük azt a sok szépet, amit most az 1. együtt töltött évben közösen.

2019. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!