Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak még barátomnak?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Mit adjak még barátomnak?

Figyelt kérdés
Eddig egy szivecskés párnát vettem egy kis szivecskés raffaellot, és egy kepkeretet amibe ma hivatok elő képet. 8 honapja vagyunk egyutt, mit adjak még neki? Gondolkoztam karkoton csak az olcsobbak nem annyira tetszenek sokat meg még nem szeretnék költeni. Esetleg tusfurdo? Én is kaptam mar tole szoval mem hiszem h arra gondolna h azert veszem mert budos stb. Parfumokhoz nem nagyon értek szoval azt inkabb nem eroltetem.mi kellene még? Semmi ötletem viszont kicsit több (azert nem tizenezrek mint pl a karkotovel lenne) viszont szeretnék kicsit többet kolteni rá.
2019. febr. 11. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven elég. Az én párom csak egy kisebb rózsacsokrot fog kapni, pedig 5 éve leszünk együtt. Nem kell elhalmozni, elég ha érzi hogy szereted.
2019. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ez bővel elég, pláne 8 hónap után. Max ha nagyon meg akarod fejelni, csinálj neki vacsit, vagy ilyesmi, tehát nem tárgyi ajándékban gondokodnék.
2019. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem veszek mást, majd a vacsis ötletet tartogatom még későbbre, mert már ígyis fogyunk ki az ajándékokbol:)
2019. febr. 12. 11:06
 4/5 anonim válasza:
Puncit és sok sexxx
2019. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. Mi 3 éve vagyunk együtt és nagyon nehéz már ajándékot találni, de ez elég lesz szerintem bőven.:)
2019. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!