Kezdőoldal » Utazás » Afrika » SZeretnék a párommal egy...

SZeretnék a párommal egy szíriai vagy szomáliai kirándulást tenni. Az igaz, hogy vannak izgalmas helyek ebben a2 országban? Ti elmennétek oda?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akarsz odamenni, hogy azt se tudod mi van ott... az hangzik izgalmasan :D
2019. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mennék, de nem most. Majd ha stabilizálódik a helyzet legalább az idegenforgalmi szempontból érdekes helyek környékén, akkor megyek. Ha harminc év múlva, akkor harminc év múlva.
2019. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden országban vannak izgalmas helyek. Szíriábn például rengeteg ókori római rom található - kérdés mennyi maradt meg ezekből.. es Damaszkusz is nagyon izgalmasnak tűnik nekem képek alapján.

Régen a turizmus is jelentős volt arrafelé.

Jelenleg ez a 2 ország nem igazán biztonságos én még várnék vele a helyedben amíg nem stabilizálód ak egy picit jobban :)

2019. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egy felmérés szerint Szíria a 2. legveszélyesebb, Szomália pedig a 6. legveszélyesebb ország a bolygónkon. Úgyhogy igen, vannak izgalmas helyek az országban, de nem túl pozitív értelemben. Én semmiképp nem mennék, még ha fizetnek se.
2019. okt. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
23%

Szabrepolovics úr már az utazás kategoriat is elkezdet összefosni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__99..

2019. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát izgalma válogatja. Gyanítom, e két helyen szinte csak izgalmas helyek vannak. Már az is izgalmas, lesz e módod beszámolni róluk.


Egyébként konkrétan Szíriában nagyjából végigjártam a fontosabb nevezetességeket. Aki megnézi, merre voltak ott harcok, tudhatja, rengeteg megsemmisült belőlük. Igen nehéz szívvel láttam például az aleppoi erőd mostani fényképét. Az többé nem lesz a régi. Vagy Tadmur (Palmira) romjai, ahol az IS főhadiszállása volt...

Szóval nem, nem kívánkozom oda akkor se, ha békésebb, mint Andorra.

2019. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Oszt mivel mennél?

Oda is az Astráddal??

2019. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan Szomáliába. Legalább lesz turista
2020. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!