Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Járt már valaki tavasszal...

Járt már valaki tavasszal egyiptomba?

Figyelt kérdés
A családommal szeretnék elutazni május végén vagy június elején.Érdekelne azok válasza akik voltak ott ebben az évszakban.Milyen ott ilyenkor az időjárás.?A víz alkalmas fürdésre? Olvasgattam már neten.De biztosabbra mennék ha valaki le írná a tapasztalatait.

2019. nov. 4. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Május már strandidő, a víz normál esetben 25-26 fokos. A levegő bőven 30 fok felett, délen még melegebb.

Ha nagyon biztosra akartok menni, délre menjetek, Marsa Alam környékére. Egyszer voltunk úgy Sharmban májusban, hogy csak 23-24 fokos volt a víz, azt mondták, rendkívül hideg tavasz volt.

Amúgy Egyiptomban az ideális szezon október, a levegő 30-35 fok, a víz 28-29 fokos. Július-augusztus kemény, akkor bőven 40 fok felett van a levegő, a víz 30 fok körül.

2019. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi pár éve április végén-május elején voltunk. Nagyon meleg volt már a levegő és a víz is. Bőven strandidő.
2019. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvastad-e abban a sok szakirodalomban amivel dicsekszel, de a korrallok 20 fokos víznél hidegebben elpustulnak. Ez azt jelenti, hogy februárban legalább 20 fokos a tenger. A levegő meg kb 23-

Na ez az utolsó olyan időpont, amikor érdemes Egyiptomba utazni, mert márciustól októberig megunt k.va meleg van ráadásul áprilistól Európat tele van kellemes klímájú és kultúrálisan is sokat adó helyekkel.

Amőgy májustól ténlegg számíthatsz 30-33 fokra. Éjszaka.

Nem tudom, ezt szeretnéd-e valójában.

2019. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!