Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Afrika

A kérdés

Marokkóba el lehet utazni angoltudás nélkül, ha franciául beszél az ember?

Idősödő szülőknek lenne ajándék, nagyon mennének, és vennék nekik repjegyet ajándékba. Mindketten franciatanárok, de angolul nem igazán tudnak, ez is elég?

nov. 9. 08:53  Privát üzenet  

A válaszok

Tripadvisor forum: [link]

"As a tourist, the majority of people you come across will speak French - increasing amounts speak some English as well especially in the touristy places."

Szoval a francia meg jobb is lehet, mint az angol. Jo utat!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 09:38 Privát üzenet
Oui.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 10:59 Privát üzenet
Idősödő szülőket nem küldenék Marokkóba. Meglehetősen kemény hely tud lenni még akkor is, ha van rutinja az embernek fejlődő országokban. Ettől függetlenül franciával nagyon simán el lehet boldogulni.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 11:23 Privát üzenet
Semmi probléma nem lesz, kint is alig beszélik az angolt. Én mindkét nyelvet tanultam, de Marokkóban szinte kizárólag franciául beszéltem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 11:29 Privát üzenet

Én sem oda küldeném őket, ha csak nem direkt oda vágynak.

De a francia teljesen jó.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 11. 09:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet, hogy debil a kérdés, de ha az ember a kéktúra egy-egy szakaszát akarja teljesíteni egyszerre, akkor hogy jut vissza a kiindulópontra?
Úgy volt, hogy szerdán utazom Szerbiába, majd Romániába, de sajnos ma le kellett mondanom, ezért egy másik ember megy helyettem. Lesz lehetőség számára ennyi idő alatt utasbiztosítást kötni?
1 millió forintból 2 ember egy 4 éjszakás Las Vegasi kiruccanásra el tud menni anélkül, hogy nagyon vissza kellene a költekezést fogni? A barátnőmet vinném ki idén karácsonykor egy kis meglepire.
Van olyan, hogy az ember sejtjeiből kimegy egy megtörtént dolog?
Van itt olyan ember aki volt Afrikában? Mesélne róla?
Ha az ember Egyiptomban jár lehet a gyomrára nem kívánatos hatással az ottani Sakkara vagy Stella sör?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Afrika rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!