Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkóba el lehet utazni...

Marokkóba el lehet utazni angoltudás nélkül, ha franciául beszél az ember?

Figyelt kérdés
Idősödő szülőknek lenne ajándék, nagyon mennének, és vennék nekik repjegyet ajándékba. Mindketten franciatanárok, de angolul nem igazán tudnak, ez is elég?
2019. nov. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tripadvisor forum: [link]


"As a tourist, the majority of people you come across will speak French - increasing amounts speak some English as well especially in the touristy places."


Szoval a francia meg jobb is lehet, mint az angol. Jo utat!

2019. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oui.
2019. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Idősödő szülőket nem küldenék Marokkóba. Meglehetősen kemény hely tud lenni még akkor is, ha van rutinja az embernek fejlődő országokban. Ettől függetlenül franciával nagyon simán el lehet boldogulni.
2019. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lesz, kint is alig beszélik az angolt. Én mindkét nyelvet tanultam, de Marokkóban szinte kizárólag franciául beszéltem.
2019. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem oda küldeném őket, ha csak nem direkt oda vágynak.

De a francia teljesen jó.

2019. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!