Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nyugat-Szahara, mi van ott?...

Nyugat-Szahara, mi van ott? Ki járt arra?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva egy suttyó vagyok, és Afrika nekem egy fekete folt, hülye vagyok a témában.

A nyomasztó európai légkört gondoltam itt hagyom egy kis időre, és feltűnt miközben ezen agyaltam, hogy Marokkó alatt egy szaggatott vonal jelez egy határ Nyugat-Szahara felé. Átment már valaki ezen a határon? Mi van ott? Jól olvasom, hogy Marokkó-Algéria határon nincsenek szárazföldi átkelők, kapuk? Akkor csak dél felé Mauritánia?



2019. dec. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nyugat-Szaharába nem érdemes beautókázni Marokkó felől mert a marokkói pecsét az útleveledben az életedbe kerülhet ha olyan részre tévedsz. Dakhlába van repülőjárat az biztonságos turistaövezet. Szörfözni kiváló hely ha érdekel az ilyesmi.
2019. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
79%

Marokko es Nyugat Szahar nincsenek joban az olaj miatt de szerintem jarhato a hatar.

A szaggatott vonal arra utal hogy nincsen megegyezes a hatar vonalban.

Ott van Tenerife is. Az nyugis hely.

2019. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző

Nyugat-Szahara nem egy ország, hanem egy vitatott hovatartozású terület. Marokkó sajátjának tekinti, a terület nagyobb részét uralja is, de ezt senki nem ismeri el. A területek egy részét viszont a Polisario Front uralja akik háborúban állnak Marokkóval és nem mellesleg szélsőségesek. Na velük nem jó összefutni. Nincs semmiféle határellenőrzés odafelé, de ha a Polisario Front nyakon csíp valahol a marokkói pecsét az útleveledben azonnali tarkólövést ér. Tenerife nem tudom, hogy jön ide, az Spanyolország része. Semmi köze Nyugat-Szaharához.

2019. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:
24%
Tenerife ott van Marokko mellett. Jo hely kikapcsolodni.
2019. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah oké ennyi erővel Mauritánia is jó hely. Az meg ott a másik oldalon. Ha már full debilben nyomjuk.
2019. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
én jártam ott jó hely
2020. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én utánaolvastam pár órát, elsőre nem az jön át, hogy Nyugat-Szahara vagy Mauritánia problémás hely lenne.
2020. jan. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!