Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt már innen valaki fekete-a...

Volt már innen valaki fekete-afrikai országban? Melyikben és milyen volt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Egy fos volt mind. Uganda és Gambia.
2020. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Etiopia fantasztikus,

eletem egyik legnagyobb elmenye

2020. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kenya, szuper volt. Gyönyörű helyek, sok állat, kedves és segítőkész emberek, finom ételek, kristálytiszta óceán.
2020. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen, és imádtam. Azóta is visszavágyom, annak ellenére, hogy indulás előtt is nagyon szkeptikus voltam, hogy jó ötlet-e egyáltalán. Előtte sosem voltam az a túrázós, "mindent kibírok" lány. Inkább az all inclusive ellátásos, tengerparton fetrengős csapatot erősítettem... Ott viszont volt, hogy még a fancybb étteremben is szörnyű volt a kaja, vagy hasonlók. Hiába kerül sokba az út, nem szabad nyugat-európai színvonalú kiszolgálást elvárni.

Mi a private guided tourt választottuk, nem a csoportos "szafarizást", és nagyon élveztük.


Namíbiában, Kenyában, Zimbabwéban és Tanzániában (Zanzibar) voltunk. Csoda volt mind.

2020. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Zöld foki szigetek,nagyon klassz hely csak kicsi és egy idő után már unalmas.

Egyszer érdemes elmenni :D

2020. márc. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!