Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Megérné Afrika déli részére...

Megérné Afrika déli részére költözni? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Elsősorban ezek érdekelnének:

-Gaborone (Botswana)

-Windhoek (Namibia)

-valamint a Dél-Afrikai Köztársaság alábbi városai

Fokváros/Pretoria/Port Elizabeth (mert ezekben a városokban még viszonylag sok fehér él pl Pretoriában 50% körüli az arányuk)


Johannesburgot valamint a Dél-Afrikai közt. keleti részét kihagynám főként közbiztonsági okokból.


A kérdés még nem sürgős, a közeljövőben nem tervezek kimenni, csak érdekel és azt szeretném megtudni h ti mit gondoltok erről.



2020. jún. 8. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem, neked lehet. De inkább neked sem.
2020. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. jún. 9. 13:55
 3/16 anonim válasza:
12%
Mert ez olyan mintha kommunista homoszexuális zsidó cigány félvérként Németországba szeretnél költözni az 1930-as évek közepén.
2020. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as azért nem Namíbia és Botswana nagyon szép kultúrált helyek

Botswanaban nincs is fehérellenesség

Dél-Afrikát viszont amiket hallok ott élő barátoktól inkább jobb elkerülni

A keleti részeken a városi feketék elhagyatott raktárakba mennek drogozni főleg cracket és speedet majd miután azt se tudják hol vannak elmennek gyilkolni és ezt nem én találom ki

Lehet furcsa így elsőre de közbiztonságra most Dél-Afrika világ és afrikai szinten is top leggázabb


Egyébként Fekete-Afrika kellemes hely is tud lenni és igenis vannak ott kellemes országok

Én ha választhatnék akkor vagy egy szigeten laknék vagy Namíbiában esetleg Botswana,Zambia vagy Kenya tengerparti része

2020. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évet éltem Botswanaban, szerintem nem olyan rossz hely, de nem is annyira extra, igazából nem tudom elképzelni, hogy miért akarna valaki ott élni.
2020. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös Botswanaban melyik városban éltél?

Ghanzi?

2020. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gaborone. Akkoriban egy brit multicégnek dolgoztam, és kiküldtek egy évre az ottani irodába.
2020. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az komoly :D

Tényleg rohadt sok a felhőkarcoló?

Én Nairobiban éltem szintén munka miatt és nem értettem soha a fekuszoknak ezt a felhőkarcoló mániáját :D


Most melyik országban élsz ha kérdezhetem?

2020. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek felhőkarcolók, szerintem a legmagasabb épület sincs 100 méter. Most Luxemburgban élek egyébként.
2020. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Köszi nem tudtam :)

Te amúgy kb mindig más országban élsz?

2020. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!