Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van aki szívesen utazna...

Van aki szívesen utazna fekete-afrikába?

Figyelt kérdés
Leginkább melyik országba?
2020. jún. 27. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Sok van a listamon. Ghana Benin Togo Kenya DRC Szudan Eritrea Malawi Uganda Zimbabwe Zambia Namibia Botswana Angola Kamerun Etiopia ismet.
2020. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt hozzá szerencsém, biztosan visszatérek még.
2020. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen mennék a Kongói Köztársaságba, Eritreába, Dzsibutiba, Angolába és Namíbiába.
2020. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
4. sajnalom hogy egy nyelvet beszelunk
2020. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%

Egy fél hadsereg felszerelve AK47-esekkel, ebből minden fekete ért, én így utaznék csak fekete Afrikába

Nem bolondultam meg, hogy feketék közé menjek fehér ember létemre egyedül és fegyvertelenül

2020. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os, te ismersz személyesen feketéket, netán jártál esetleg bármelyik Fekete-Afrikában található országban?


Azért kérdezem, mert rohadtul el vagy tévedve. Én a nászutunkat pont egy fekete-afrikai orszàgba szerveztem és életem egyik legjobb élménye volt.

2020. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

@6 Mondjuk egy tanzániai vagy kenyai nászutat nem kell azért összetéveszteni a tényleges Fekete-Afrikával.


A kérdésre is válaszolva: óriási különbségek vannak országok és régiók között. Malawiban például a fővároson kívül csak csodálatosan kedves emberekkel találkoztam, Guineában már a reptéren megpróbáltak kirabolni (ettől függetlenül az is nagy kaland volt, de első közép-afrikai úticélnak finoman szólva nem ajánlanám). Az eddig kimaradt helyek közül Szomália Szomáliföldön kívüli része érdekelne (Szomáliföldet imádtam), viszont annyira még én sem vagyok őrült, hogy testőrök nélkül odamenjek, 5-6 fegyverest meg egy páncélozott terepjárót meg nem tudok megfizetni, szóval maximum akkor megyek, ha stabilabb lesz a helyzet.

2020. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7._s melyik afriakai orszagokban voltal?
2020. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Zöld-foki szigeteken voltam,Szenegál tervben van illetve Nigériának a biztonságos részei és Ruanda
2020. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
@8 Marokkó, Tunézia, Egyiptom, Dél-Afrika, Malawi, Namíbia, Botswana, Guinea, Gambia, Szenegál, Mauritánia, Etiópa, Seychelle, Zöld-foki Szigetek, Uganda, Lesotho, Szváziföld, Szomáliföld, Eritrea. Asszem ennyi.
2020. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!