Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Búrok milyen emberek úgy...

Búrok milyen emberek úgy általánosan?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az brit imperialista birodalom azért rendesen megtizedelte őket amikor Anglia még a világhóditó műsorát csinálta az elfoglalt gyarmatokon

2020. jún. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nen tudom, HOL akarnál búrokat találni, ezért nem is lehet róluk semmit mondani. (Másrészt meg egyetlen nép, népcsoport egyedei sem egyformák, általános tulajdonságokat ugyan lehet róluk állítani, csak az egyedek többségére nem lesz igaz!)
2020. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságban olyan JÓ EMBEREK.
2020. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg Dolby kapitányt.
2020. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most az eszkimók helyettg a búrokról lesz napi 10 kérdés?
2020. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os helyes válaszát miért nyomtátok le? A búrok többnyire paraszt származású holland és flamand emberek. Ez kívül más közös jellemzőjük nincs. Ma Dél-Afrika lakosságának kb. 10%-át teszik kie.
2020. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Én voltam a 6-os, és azt írtam paraszt. Nem értem a törlést!

„Búrok milyen emberek úgy általánosan?” a búrok neve is azt jelenti paraszt. Boer=paraszt. Holland szó.

2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld
2020. jún. 30. 15:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!