Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyibe kerülne most egy...

Mennyibe kerülne most egy madagaszkári utazás irodán keresztül 4 főnek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 03:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Keress rá egy irodára, írj nekik levelet, kérj ajánlatot.
2022. máj. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D. Brasco ***** válasza:
89%
Nalad elromlott a google vagy fizetős lett?
2022. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Tenyleg ennyire bonyolult ez, hogy "guglizzátok ki helyettem" tipusú kérdest kell kiírni?
2022. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy megnéztem de csak azt találtam hogy 1.2M/fő szóval tényleg azt hittem hogy elromlott a google.
2022. máj. 8. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész Fekete-Afrika rettenetesen drága irodával. Az okok egyszerűek: ha minimálisan is nyugatinak nevezhető körülmények között szeretnél utazni, akkor minden sokba kerül. A kontinens elég sok országát megjárt emberként mondanám, hogy ha felmerül az irodával utazás, akkor Madagaszkár valószínűleg nem nektek való. Iszonyatosan szegény, nagyon macerás hely, ahol persze ki lehet kerülni a valóságot, csak akkor meg lehet helyette ezerszer bejáratottabb célpontot választani, Kenyától Bolívián át Kambodzsáig.
2022. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt most neked innen ki fogja tudni szerinted megmondani? Menj be egy irodába és kérj ajánlatot.😓
2022. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
1.2 M plusz a repjegy ami meg 300-400E ft. Irodaval kb harom helyre szabad utazni E Korea, Bhutan es Socotra. Az utazasnak az egyik lenyege hogy a helyiek kozott legyel pl veluk utazz. Egy steril turistabuszbol bamulni kifele mint a birkak nem utazas es soha nem ismered meg az adott orszagot.
2022. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es európába és amerikába bármikor elutaznék iroda nélkül de ilyen 3. világbeli országokban nem félelmetes a saját szervezés? Egyiptomban még irodával is ilyesztő volt látni hogy körbe mennek a busz körül tükörrel megnézni az alját.


Illetve Bhutant miért soroltad fel? Ott van valami komoly?

2022. máj. 9. 01:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
@8 Nincs, csak ilyen fura napidíjas turizmus van, gondolom ezért emelte ki a válaszoló. Ha Egyiptomban ijesztőnek találtál dolgokat, akkor azonnal felejtsd el Madagaszkárt. Teljesen jóindulatból mondom, nem csesztetni akarlak, de Madagaszkár NAGYON más szint. Egyiptomban működnek az alap rendszerek, tudsz rendőrt hívni, aki jobbára segít is, mindenhol kapsz vizet, a legtöbb városban van nyugatias szállás. Madagaszkáron ez még a fővárosban sem feltétlenül adott, rengetegen éheznek, éjszaka egy csomó város tényleg veszélyes (tudom miről beszélek, például Kolumbia összehasonlításban egyáltalán nem az). Először menj el Kenyába vagy Tanzániába, ha azokban nagyjából komfortosan érezted magad, akkor lehet kicsit feltekerni a dolgon és elmenni mondjuk Szenegálba vagy Mozambikba. Madagaszkárt csak ezek után tudnám ajánlani. Vagy egy iroda cipeli körbe a popódat és semmit nem tapasztalsz a valóságból a három csillagos szállásokon vagy végig fogod rettegni meg idegeskedni az egészet. A harmadik világnak van olyan része, amihez egyszerűen kell rutin.
2022. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a napidij miatt emeltem ki Bhutant. Amugy abszolut egyetertek a 9.-s valaszoloval
2022. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!