Kezdőoldal » Utazás » Afrika » AdatSIM Egyiptom?

AdatSIM Egyiptom?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazom Hurghada-ba. (Igen all-inclusive turistarezrvátumba, csakhogy mindenki megnyugodjon.) A kinti adatSIM vásárlás hogy működik? Az tiszta és világos, hogy lehet kapni, több mobilszolgáltató is forgalmazza. Szeretném ezt a repülőtéren elintézni azonban nem találtam adekvát információt arra, hogy a SIM-et kell-e aktiválni, vagy csak a mobilt beállítani. Több helyen olvastam utána, az egyik helyen azt írták, hogy aktiváltatni kell a kártyát üzletben, a másik helyen, hogy a telefont kell beállítani a SIM-hez üzletben. Ez utóbbit én is el tudom végezni, tehát ha nem feltétlenül muszáj nem mennék el üzletbe azért, hogy "aktiváltassak", ha sima készülékbeállítás szükséges csak. Aki csinált már ilyen mutatványt, hogy működik ez?

Köszönöm!

(Az utóbbi pár nap Egyiptom témában tett olvasgatásom miatt muszáj még megjegyeznem a következőket: aki csak azért írna, hogy elmondja, hogy minek internet, minek all-inclusive, minek ez, minek az és egyébként is csicskagyász vagyok, meg dögöljek meg, hogy elutazom az kérem kíméljen meg tőle. Köszönöm!)



2023. máj. 12. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor én voltam egyiptomban és vettem sim kártyát akkor bele is rakták és mindent elintéztek. Szó szerint csak kifizetnem kellet, kezükbe adni a telefont és várni kb 30 másodpercet. De ez a Kairói reptéren volt, hogy Hurgadában ez hogy lesz, azt nem tudom.
2023. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam beírni, hogy minek megy Egyiptomba, aki csak a szállodában ül, de a "minek nyaraláshoz internet" kommentelők annyival jobban idegesítenek, hogy erre válaszoltam volna, ha az 1-es meg nem előz :D
2023. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, nagyon okosnak hiszed magad, voltál már egyáltalán Egyiptomban? Ha igen, tudnád, hogy nincs minden hotelben net. Pl. ahova mi megyunk /szintén Egyiptom/ ott sincs, szukség lehet rá családdal valo kapcsolattartásra, munka miatt, uber intézésére, fakultatív kirándulásra, stb.

Kérdezo, melyik hotelba mentek?

2023. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Long Beach Resort. Van elméletileg wifi, de elég vaskos, és csak a közös helyiségekben.

Internetre pedig nem a tiktokpörgetés, meg a fbiatt avn szükség, hanem a gyerekek itthon maradnak, plusz a gazdaság, amire felügyelnek. Ezért kell, hogy elérhetőek legyünk. De nem is tudom minek magyarázkodom ilyen kétbites türhőknek. Akik segítő szándékkal fordultak felém, annak köszönöm szépen!

2023. máj. 12. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 látod, a 3-asnak nincs otthon senkije, aki hiányolná, azért frusztrált kicsit. én inkább sajnálom.
2023. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Torolve lett a 3. válasz.
2023. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Most voltunk Hurghadában, a reptéren amikor mész ki ott lesznek a pultok ahol simet tudsz vásárolni, több szolgáltatóból választhatsz. Kérd hogy aktiválják és akkor megcsinálják rögtön és késő este is nyitva voltak.
2023. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!