Kezdőoldal » Utazás » Afrika » A marokkói emberek elhagyhatjá...

A marokkói emberek elhagyhatják az országukat bonyodalmak nélkül, vagy egyáltalán nem? Szigorú szabályaik vannak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam róla, hogy Marokkóból ne utazhatnának bárhová. Nincs ott totális diktatúra.
2010. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés, mert szerintem is elhagyhatják az országot, de akkor miért vannak olyan sokan mégis, akik nem a határon mennek át, hanem kis ladikokkal kelnek át a Gibraltári-szoroson...?
2010. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik a Gibraltári-szorosan mennek át, azok nem marokkóiak, hanem olyan fekete afrikaiak, akik a Szaharától délre eső, Marokkónál sokkal problémásabb helyekről menekülnek. A témával Michael Palin foglalkozik a Szaharáról írott könyvében, innen tudom.
2010. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tévében láttam, híradóban, hogy marokkóiak is kellnek így át a Földközi-tengeren. És Algériából is mennek így át emberkék Európába.
2010. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A délebbről érkezőkhöz képest az csak egy elenyésző töredék.
2010. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
marokko nem unio ne feledjetek igy csak engedellye telepulhetnek le homofice engedelyezessel
2010. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elhagyhatják szabadon, viszont majdnem mindenhová vízum kell, amit baromi nehéz megkapni. Hát ezért mennek illegálisan ...
2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vizum kell, de azert itt Hagaban speciel irto sokan vannak, es valjuk be, ha rasszizmus, ha nem, en bizony nem nagyon szeretem oket :S
2010. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szomszéd szobában lakik 4 marokkói cserediák. Szerintem nem disszidáltak :D
2010. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elhagyhatják az országot, a hazájuk nem tartja vissza őket, csak sehová nem kellenek, elég kevés ország van, ahová beengedik őket.
2010. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!