Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban beszélnek franciául?

Egyiptomban beszélnek franciául?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
mi 2x2 hetet voltunk, semmire nem mentem a francia tudásommal, mindent angolul intéztünk
2010. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, mert nem francia gyarmat volt mint pl Algéria vagy Tunézia, hanem angol.
2010. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angol, Orosz mindenhol, Olasz, Német pár helyen.
2010. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arabot is egész jól lökik.
2010. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21%
én mindenhol cigány nyelven tudtam érvényesülni csak :S Pedig beszélek még: oszmán, török, etióp, bulgár, ukrán, őshonos bandu, apacs, komonduk,troll, navi nyelveken is...Nem értem valamiért nem megy nekik :/ cigány nyelven remek üzleteket sikerült kötnöm :) illetve a szállodába is védelmi pénzt nyomtak a kezembe E dikk mondom :D
2010. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint egy hónapot töltöttem Egyiptomban(Alexandriában és Kairóban) ez alatt az idő alatt egy szírrel tudtam franciául beszélni, de az angollal sem mentem sokkal többre.
2010. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 emlya ***** válasza:
1 hetet voltam ott, cak az angolt értik, ritkán az oroszt, de a franciát és a németet nem igazán. Amúgy én Hurghadaban és Luxorban voltam.
2010. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!